Svečiai iš Indianapolio pirmavo tik pačioje rungtynių pradžioje, kol Giannis Antetokounmpo įspūdingu dėjimu iš viršaus po Johno Hensono perdavimo nepersvėrė rezultato nuo šios akmirkos iki pat susitikimo pabaigos persvarą savo pusėje išsaugojusių šeimininkų naudai.

Graikijos talentas jau pirmame ketvirtyje sumetė vienuolika taškų, o antrame kėlinyje prie jų pridėjo dar 10, tačiau jaunąją „Bucks“ žvaigždę rezultatyvumu šioje susitikimo dalyje pranokti sugebėjo „Pacers“ viltis kovoti dėl pergalės išlaikęs Domantas Sabonis.

Dviem gražiais dvitaškiais kėlinuką pradėjęs lietuvis iki pat ilgosios pertraukos terorizavo varžovų aukštaūgius Thoną Makerį ir Hensoną bei naudodamasis puikiais judesiais baudos aikštelėje kėlinuke viso sumetė net 12 taškų.

Sėkmingas Domo žaidimas pertraukos metu neužgeso ir puikiai iš žaidimo atakavęs vidurio puolėjas pasiekė naują NBA karjeros rezultatyvumo rekordą. Per 33 aikštėje praleistas minutes Sabonis viso surinko 24 taškus (10/13 met., 4/5 baud.), prie kurių pridėjo 1 perimtą ir 2 atkovotus kamuolius, vieną rezultatyvų perdavimą bei keturias klaidas.

Šiame sezone namų rungtynėse su „Spurs“ pasiektą iki šiol geriausią karjeros rezultatą (22 taškai) pranokęs lietuvis dvidešimties pelnytų taškų ribą per dvejus NBA lygoje praleistus metus pasiekė trečią kartą.

„Pacers“ šiąnakt pasmerkė katastrofiškas tritaškių pataikymo procentas. Indianos krepšininkai iš penkiolikos tolimų metimų realizuoti sugebėjo tik tris, vieną kurių nieko nebelėmusioje susitikimo pabaigoje pataikė rezervinis krašto puolėjas Alexas Poythressas.

Nesėkmių serija nubloškė Nate'o McMillano auklėtinius į aštuntąją Rytų konferencijos poziciją, iš kurios Indianapolio klubą išstumti taikosi laipteliu žengiantys Filadelfijos „76ers“ (18-19), šiąnakt namie palaužę San Antonijaus „Spurs“.

Blankų startinio „Bucks“ įžaidėjo Erico Bledsoe žaidimą su kaupu kompensavo nuo suolo pakilę Malcolmas Brogdonas ir Matthew Dellavedova. Geriausiu praėjusio sezono NBA naujoku išrinktas gynėjas liko trečiu rezultatyviausiu komandos krepšininku, o Australijos rinktinės narys atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir prarado tik vieną kamuolį.

Pastarajame Milvokio klubo susitikime, žaistame su Toronto „Raptors“ klubu, 2016-ųjų metų NBA čempionas Dellavedova surinko 10 rezultatyvių perdavimų, o šiąnakt liko per plauką nuo geriausio sezono rezultato pakartojimo.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 31 (12/18 met., 10 atk. kam., 5 rez. perd.), Khrisas Middletonas 27, Malcolmas Brogdonas 17 (7/7 baud., 5 rez. perd.), Thonas Makeris 12 taškų.

„Pacers“: Domantas Sabonis 24, Darrenas Collisonas 17, Lance'as Stephensonas 15 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Bojanas Bogdanovičius 13 (5/13 met.), Cory Josephas 10 taškų.

Artimiausias rungtynes Domo atstovaujama komanda žais naktį iš šeštadienio į sekmadienį, kai namuose priims Čikagos „Bulls“ krepšininkus.