Šios varžybos Lietuvos komandai jau nieko nebelėmė, nes pagrindinis tikslas - kelialapis į 2006-ųjų metų Pasaulio krepšinio čempionatą Japonijoje - buvo iškovotas jau penktadienį varžybose su Rusijos komanda.

Lietuvos krepšininkai jau antrojo kėlinuko metu įgijo dviženklę persvarą, kurią nuosekliai didindami trečiojo kėlinuko viduryje pirmavo net 56:30. Tačiau rezultatui esant 60:37 varžybų arbitrai skyrė nesportinę pražangą Simonui Serapinui, o lietuviai kitą atkarpą pralaimėjo net 0:15. Visgi ketvirtame kėlinyje Lietuvos rinktinė vėl perėmė iniciatyvą ir išlaikė persvarą iki rungtynių pabaigos.

Beje, šiose varžybose savo pirmuosius taškus pelnė ir S.Serapinas, tad lietuvių komandoje nebeliko čempionate nepasižymėjusių žaidėjų.

Lietuva - Slovėnija 79:70 (27:19; 18:7; 15:26; 19:18)

Lietuva: Robertas Javtokas - 22 taškai (8/14 dvit., 6/11 baudų), Ramūnas Šiškauskas - 20 tšk. (3/4 trit., 3/7 dvit., 5/7 baudų), Giedrius Gustas - 8 tšk., Kšyštofas Lavrinovičius - 7 tšk. (9 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis (7 rez. perd.) ir Simonas Serapinas - po 6 tšk., Darjušas Lavrinovičius - 5 tšk., Paulius Jankūnas - 3 tšk. (6 atk. kam.), Simas Jasaitis - 2 tšk. (Vidas Ginevičius, Mindaugas Žukauskas).

Slovėnija: Bostjanas Nachbaras (1/4 trit., 2/3 dvit., 5/6 baudų) ir Urošas Slokaras (0/2 trit., 4/7 dvit., 4/4 baudų) - po 12 tšk., Primožas Brežecas - 11 tšk. (7 atk. kam.).

Lietuvos rinktinė šiame turnyre iškovojo 5 pergales ir patyrė vieną pralaimėjimą, kuris, deja, užkirto kelią link medalių. Tačiau minimalų tikslą Lietuvos krepšininkai pasiekė, o prieš čempionatą žaidėjų traumomis bei kitomis aplinkybėmis išretinta bei daugelio iš anksto "nurašyta" šalies nacionalinė rinktinė išliko Pasaulio krepšinio elite.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.