aA
Australas praėjusį savaitgalį Monake vykusioje F-1 kvalifikacijoje iškovojo „pole“ poziciją, bet lenktynėse pelnyti pergalės nepavyko dėl komandos klaidos. Tačiau tai nėra vienintelis dalykas, keliantis sportininko nepasitenkinimą.
Danielis Ricciardo
© AP/Scanpix

D. Ricciardo yra nepatenkintas tuo, kad „Red Bull“ nėra pajėgi pastoviai konkuruoti su čempionato lydere „Mercedes“, o pasitaikius progoms kovoti dėl pergalės jomis nepasinaudoja.

„Greitai man bus 27-eri. Iki šiol net nepavyko priartėti prie čempiono titulo, – kalbėjo D. Ricciardo. – Per du lenktynių savaitgalius galėjome iškovoti dvi pergales. Tačiau taip nenutiko. Visa tai tęsiasi per ilgai. Susitaikiau su tuo, kas nutiko Barselonoje ir nusiraminau. Tačiau du lenktynių savaitgalius iš eilės... Mes nesame „Mercedes“ komanda, kuri kiekvienose lenktynėse kovoja dėl pergalės. Tad nesugebėjimas išnaudoti progų, ypač Monake, tikrai nuvilia.“

„Viso sezono metu buvau aukštai iškėlęs galvą. Nenoriu pasirodyti arogantiškas, bet tikiu savo sugebėjimais. Tad su komanda turėtume būti pasiekę geresnių rezultatų. Būtent tai mane labiausiai nuvilia“, – teigė jis.

Daugiau F-1 naujienų skaitykite čia.