Starto penkete rungtynes pradėjęs J. Mačiulis ant parketo praleido 20 min., per kurias pelnė 4 taškus (1/3 dvit., 0/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, 1 kamuolį perėmė ir 1 kartą suklydo. Taip pat lietuvis 2 kartus prasižengė ir išprovokavo 3 varžovų pražangas

Vienas sėkmingiausių savo karjeros rungtynių „Real“ gretose sužaidė 16-metis slovėnas Luka Dončičius, kuris antrajame kėlinyje sugebėjo patraukti į duobę įkritusius svečius, pataikydamas tris tritaškius metimus. Iš viso per 14 min. jis pelnė 12 taškų.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po L. Dončičiaus baudos metimo svečiai atsiliko tik 5 taškais (70:75), tačiau tuomet CSKA tarsi įjungė aukštesnę pavarą.

Nesulaikomai žaidę Nando de Colo ir Milošas Teodosičius inicijavo spurtą 10:0, šeimininkai įgijo solidžią dviženklę persvarą (85:70) ir jos nebeiššvaistė iki finalinės sirenos. Likus žaisti pusantros minutės CSKA apskritai nutolo dvidešimčia taškų (94:74), tačiau paskutinėmis sekundėmis svečiai atsilikimą kiek sumažino.

CSKA lyderis N. de Colo šį sykį pelnė net 28 taškus, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

Pagal bendrą naudingumą maskviečiai svečius iš Ispanijos pranoko 113-80.

„Real“ šiame mače vertėsi be traumuotų Rudy Fernandezo ir Sergio Llullo.

„Real“: K.C. Riversas 23 (4/5 dvit., 5/7 trit.), Gustavo Ayonas 14 (10 atk. kam.), Luka Dončičius 12 (3/5 trit., 5 atk. kam.), Andresas Nocioni 7, Sergio Rodriguezas 6.

CSKA: Nando de Colo 28 (9/13 dvit., 3/5 trit., 7 rez. perd., 29 naud. bal.), Milošas Teodosičius 23, Kyle'as Hinesas 14, Andrejus Voroncevičius 11.

Pirmajame TOP-16 ture CSKA 89:91 pralaimėjo Rimo Kurtinaičio treniruojamai Maskvos srities „Chimki“ ekipai, o „Real“ 82:79 palaužė Bambergo „Brose Baskets“.

Ateinančią savaitę CSKA namuose priims „Barcelona“ krepšininkus, o „Real“ namie egzaminuos Kauno „Žalgirį“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)