Vyrų I diviziono finale vėl, kaip ir Klaipėdos reitingo turnyre, susitiko kaunietis Paulius Bagdonas („Sportinio boulingo asociacija“) ir Aidas Daniūnas (Kauno „Straikas plius“). Šį kartą sėkmė lydėjo P. Bagdoną, kuris labai įtemptoje kovoje nugalėjo 242:213.

Mažajame finale šiaulietis Nerijus Akockas (Šiaulių boulingo asociacija) palaužė Liną Sasnauską („Straikas plius“) 223:212.

Moterų grupėje labai gražioje ir rezultatyvioje finalo kovoje nugalėtoja tapo iš pasaulio AMF taurės varžybų grįžusi klaipėdietė Leta Anužienė (Klaipėdos boulingo klubas). Ji įveikė kaunietę Laimą Spancernienę (Jungtinis boulingo klubas) 236:227. Trečia vieta atiteko kaunietei Jūratei Palaimaitei („Straikas plius“), 201:186 įveikusiai uostamiesčio sportininkę Daivą Selenienę (Klaipėdos boulingo klubas).

Senjorų grupėje namų sienos buvo palankios Laimontui Diniui (Šiaulių boulingo klubas), kuris finale 191:175 nugalėjo vilnietį Arvydą Musteikį („Apolonas“). Mažajame finale Sergejus Vasiljevas („Klaipėdos būrys“) 237:177 užtikrintai nugalėjo kaunietį Eligijų Mikšą („Straikas plius“).

Vyrų II diviziono nugalėtoju tapo visą turnyrą sėkmingai žaidęs šiaulietis Marius Šiaudkulis (Šiaulių boulingo klubas), finale 174:170 palaužęs kaunietį Audrių Kulboką („Straikas plius“). Trečios vietos laimėtoją pavyko išsiaiškinti tik po papildomo metimo, kuris sėkmingesnis buvo vilniečiui Rokui Rudžinskui („Žirmūnų BSK“). Sostinės žaidėjas tokiu būdu po kovingų lygiųjų 177:177 aplenkė turnyro šeimininką Audrių Biliūną (Šiaulių boulingo klubas).

R. Rudžinskui, dar tik jauniui, šis turnyras buvo ypatingai sėkmingas, nes jis tapo ir jaunių įskaitos laimėtoju. Antra tarp jaunių liko vis sėkmingiau žaidžianti Klaipėdos boulingo šeimos atstovė Livija Perminaitė (Klaipėdos boulingo klubas). Trečią vietą užėmė kaunietis Kipras Kriaučiūnas („Sportinio boulingo asociacija“) .