„Man buvo tikrai malonu, kai sužinojau, jog esu įtrauktas į FIBA Šlovės muziejų. Buvau šiek tiek nustebęs. Didžiuojuosi, kad turėjau galimybę žaisti NBA, kad dalyvavome tose „Svajonių komandos“ olimpinėse žaidynėse 1992-aisiais – ir gyvenome tuo pereinamuoju laikotarpiu. Tai buvo nepamirštama. Tikiuosi, kad galėsiu dar prisidėti prie krepšinio pasaulio“, – sakė Š. Marčiulionis Lilyje.

Paskutinį šių metų Europos vyrų krepšinio čempionato savaitgalį „Hotel Casino Barriere“ pokylių salėje ir vyko oficialus priėmimas į Šlovės muziejų.

Šiai progai iš Krepšinio namų Šveicarijoje buvo atvežti unikalūs istoriniai eksponatai.

2015-ųjų Šlovės muziejaus klasėje be Š.Marčiulionio yra dar aštuonios krepšinio asmenybės iš septynių skirtingų valstybių. Tarp jų yra dar penki žaidėjai: Anne Donovan (JAV), Michaelas Jordanas (JAV), Ruperto Herrera Tabio (Kuba), Antoineas Rigaudeau (Prancūzija), Vladimiras Tkačenka (Rusija/Ukraina). Taip pat treneris Janas Stirlingas (Australija),
techninis atstovas Robert'as Blanchard'as (Prancūzija) ir nusipelnęs veikėjas Noah Kliegeris (Izraelis).

Naujieji Šlovės muziejaus nariai nuo scenos dėkojo FIBA, nacionalinėms federacijoms, komandos nariams, treneriams bei šeimoms.

2010 metais į FIBA Šlovės muziejų buvo priimtas dabartinis Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)