Plaukimo takelyje lietuvis, tradiciškai, nebuvo greitas - distancija įveikta per 2:08.91 min., užimta 20 vieta tarp 31 sportininko ir pelnyti 314 taškų.

J. Kinderis savo padėtį ypač pagerino fechtavimosi rungtyje. Sportininkas laimėjo 20 kovų (3 vieta; 243 taškai) ir bendrojoje įskaitoje šoktelėjo į 6-tą poziciją.

Kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje J. Kinderis startavo atsilikdamas 16 sek. nuo brito Jameso Cooko, bet paskutinėje distancijos dalyje jį aplenkė. Vilnietis kirto finišo liniją tvirtai pirmaudamas, tačiau tuo pačiu metu ir taupydamas jėgas. Distancijoje lietuvis sugaišo 11:37,32 min. ir rungtyje užėmė 9-tą vietą (603 taškai).

Iš viso atrankos varžybose J. Kinderis surinko 1160 taškų.

Puikiai B grupės varžybas pradėjo ir jaunasis Dovydas Vaivada. 18-metis kaunietis baseine distanciją įveikė per 2:02.57 min. ir užėmė 3-ią vietą (322). Fechtuodamasis kairiarankis sportininkas laimėjo 17 dvikovų (9 vieta; 222), o bendroje įskaitoje nusileido laipteliu žemiau už J. Kinderio.

Kombinuotosios rungties starte D. Vaivadą nuo J. Cooke skyrė 19 sek., bet išsilaikyti kelialapį į finalą garantuojančiose vietose lietuviui nepavyko. Distanciją jis įveikė tik per 12:49.76 min., rungtyje liko 30-as (531), o bendrojoje įskaitoje nusmuko į 25-tą poziciją. Iš viso D. Vaivada atrankoje surinko 1086 taškus.

Antrą vietą A grupėje užėmė J. Cookas (1149), o trečias liko italas Fabio Puddige (1148).

Trečiasis lietuvis Lukas Kontrimavičius varžėsi A grupėje. Deja, vilniečiui nepavyko pakovoti dėl aukštesnių pozicijų. Fechtavimosi rungtyje jis liko 28-tas (10 laimėtų dvikovų, 173 taškai), plaukimo - 23-as (2:07.93; 317), o bėgimo ir šaudymo - 24-tas (12:30.57; 550). Varžybas L. Kontrimavičius baigė turėdamas 1040 taškų.

A grupėje nugalėtoju tapo vengras Adamas Marosi (1150), aplenkęs bulgarą Dimitarą Krastanovą (1149) ir rusą Maksimą Kustovą (1148).