Solidžiausią pergalę savo aikštėje iškovojo dukart UEFA Čempionų lygos finalininkė CF „Valencia“, kuri 3:1 (1:0) nugalėjo praėjusių metų Londono „Arsenal“ skriaudiką ir ketvirtfinalio dalyvį AS „Monaco“.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Rodrigo (4 min.), Danielis Parejo (63 min.) ir Sofiane Feghouli (86 min.).

Tiesa, svečiams antro kėlinio pradžioje, 49 min., buvo pavykę rezultatą išlyginti, kai pasižymėjo Mario Pašaličius, o atsakomajame mače po savaitės monakiečius tenkintų ir pergalė rezultatu 2:0.

Gana gerą rezultatą išvykoje pasiekė Vilniaus „Žalgirio“ skriaudikai „Malmo“ futbolininkai, kurie Glazge 2:3 (0:2) nusileido vietos „Celtic“ klubui, nors jau 10 min. atsiliko 0:2.

Švedų viltis prasibrauti į grupės varžybas atgaivino du saugo Jo Inges Bergeto tikslūs smūgiai, o ypač antrasis 95 minutę. Dabar „Malmo“ po savaitės savo stadione visiškai užtektų pergalės 1:0 arba 2:1.

Dar geresnes pozicijas prieš atsakomąją dvikovą įgijo Donecko „Šachtar“ ir Zagrebo „Dinamo“ komandos, laimėjusios svečiuose prieš atitinkamai Vienos „Rapid“ (1:0) ir Korčės „Skenderbeu“ (2:1), o „Basel“ ekipa 96 min. išleido pergalę iš savo rankų prieš Tel Avivo „Maccabį“ ir tenkinosi lygiosiomis 2:2 (1:1).

Rungtynės:

FC „Basel“ (Šveicarija) 2 – 2 Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis)
30' [0 – 1] Eran Zahavi
39' [1 – 1] Matias Emilio Delgado (11 m)
88' [2 – 1] Breel Embolo
90+6' [2 – 2] Eran Zehavi

Glazgo „Celtic“ (Škotija) 3 – 2 „Malmo“ (Švedija)
3' [1 – 0] Leigh Griffiths
10' [2 – 0] Nir Biton
52' [2 – 1]Jo Inge Berget
62' [3 – 1] Leigh Griffiths
90+5' [3 – 2] Jo Inge Berget

Vienos „Rapid“ (Austrija) 0 – 1 Donecko „Šachtar“ (Ukraina)
44' [0 – 1] Marlos

Korčės „Skenderbeu“ (Albanija) 1 – 2 Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija)
37' [1 – 0] Bledi Shkembi
67' [1 – 1] El-Arbi Hilal Soudani
90+3' [1 – 2] Josip Pivarič

CF „Valencia“ (Ispanija) 3 – 1 AS „Monaco“ (Prancūzija)
4' [1 – 1] Rodrigo
49' [1 – 1] Mario Pašalič
63' [2 – 1] Daniel Parejo
86' [3 – 1] Sofiane Feghouli

22 klubai jau turi garantuotus kelialapius į grupių varžybas. prie jų prisijungs 10 šio etapo nugalėtojų.

Grupių etapo dalyvės: „Barcelona“ (Ispanija), Miuncheno „Bayern“ (Vokietija), Londono „Chelsea“ (Anglija), Lisabonos „Benfica“ (Portugalija), „Paris Saint-Germain“ (Prancūzija), Turino „Juventus“ (Italija), St. Peterburgo „Zenit“ (Rusija), „PSV Eindhoven“ (Olandija), Madrido „Real“ (Ispanija), Madrido „Atletico“ (Ispanija), „Porto“ (Portugalija), Londono „Arsenal“ (Anglija), „Manchester City“ (Anglija), „Sevilla“ (Ispanija), Lijono „Olympique“ (Prancūzija), Kijevo „Dinamo“, Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija), Stambulo „Galatasaray“ (Turkija), „AS Roma“ (Italija), Menchengladbacho „Borussia“ (Vokietija), „Wolfsburg“ ir „Gent“ (Belgija).

Šio sezono UEFA Čempionų lygos finalas vyks 2016 m. gegužės 28 dieną legendiniame Milano San Siro stadione.