Rungtynių pradžioje neryškią persvarą turėjo pirmuosius mačo taškus pelnęs „Lietuvos rytas“. Puikiai gynyboje žaidę vilniečiai iš karto įgavo didesnį pranašumą (9:5). Kėliniui įpusėjus „Mažeikiai“ varžovus pasivijo ir prasidėjo kova taškas į tašką, kuri tęsėsi iki pat ketvirčio pabaigos, o rezultatas po pirmųjų dešimt minučių buvo – 18:17.

Antras kėlinys priklausė „Lietuvos rytui“. Jie surengė įspūdingą spurtą 16:3 ir solidžiai atitrūko nuo oponentų (34:19). Dariaus Tarvydo vedini „Mažeikių“ krepšininkai sugebėjo atstatyti vienženklį deficitą (36:28). Per likusį kėlinio laiką sostinės krepšininkai taškus rinko tik baudų metimais ir po pirmos rungtynių pusės pirmavo – 43:30.

„Mažeikiai“ po ilgosios pertraukos pelnė 6 taškus iš eilės į kuriuos „Lietuvos rytas“ atsakė Antano Kavaliausko dvitaškiu su pražanga (46:34). Po D. Tarvydo dėjimo „Lietuvos rytas“ sužaidė rezultatyvią atkarpą 9:2 (55:38). Tyleris Olanderis ir Raimundas Danys sumažino aikštės šeimininkų pranašumą iki vienženklio (58:51). Tokio varžovų sugrįžimo nesitikėjęs „Lietuvos rytas“ sutriko ir per likusį kėlinio laiką taip nieko ir nebesukūrė. Į lemiamą ketvirtį ekipos keliavo rezultatui esant 58:53.

Prasidėjus ketvirtam kėliniui komandos keitėsi taikliais metimais (66:60). Žygimanto Janavičiaus ir A.Kavaliausko 6 taškai be atsako sugrąžino „Lietuvos rytui“ 13 taškų pranašumą (76:63). Per paskutinę rungtynių minutę T. Olanderis sumažino savo komandos deficitą iki 6 taškų, tačiau „Mažeikiai“ pralaimėjo rezultatu 76:70.

„Lietuvos rytas“: Antanas Kavaliauskas 17 (12 atk. kam.), Martynas Gecevičius 12, Gediminas Orelikas 10, Travisas Leslie 8, Mindaugas Lukauskis ir Žygimantas Janavičius (8 rez. perd.) po 7 taškus.

„Mažeikiai“: Darius Tarvydas 17, Tyleris Olanderis 14 (9 atk. kam.), Raimundas Danys 11, Darius Pakamanis (6 rez. perd.) ir Arvydas Gydra po 8 taškus.