Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 13 sek. ir rezultatui esant 109:109 kamuolys priklausė „Lakers“. Kurį laiką jį pasivarinėjęs Kobe Bryantas ryžtingai prasiveržė link varžovų krepšio, kur buvo sustabdytas tiesiai iššokusio J. Valančiūno. Nepaisant K. Bryanto protestų, teisėjai lietuviui pražangos neskyrė ir komandoms teko žaisti pratęsimą.
Jonas Valančiūnas blokavo lemiamą Kobes Bryanto metimą

Jame išryškėjo šeimininkų, kurie ir šventė pergalę rezultatu 129:122, pranašumas.

Be traumuoto vieno savo lyderių DeMaro DeRozano likę „Raptors“ patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės.

J. Valančiūnas per 33 min. pelnė 9 taškus (4/10 dvitaškiai, 1/2 bauda), atkovojo 13 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 varžovų metimus (du iš jų – K. Bryanto), 1 kartą suklydo ir 1 sykį prasižengė.

K. Bryantas, kuris ketvirto kėlinio pabaigoje irgi blokavo vieną J. Valančiūno metimą, pasižymėjo 20-tu trigubu dubliu per savo karjer1 – 31 taškas (11/23 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 9/13 baudos) 12 rezultatyvių perdavimų ir 11 atkovotų kamuolių.

Be to, jis tapo vieninteliu žaidėju NBA istorijoje, įmetusiu daugiau nei 30 tūkst. taškų ir atlikusiu daugiau nei 6 tūkst. rezultatyvių perdavimų.

„Lakers“: Kobe Bryantas 31, Nickas Youngas 20 (5/8 tritaškiai), Carlosas Boozeris 18, Jordanas Hillas 16 (12 atk. kam.), Wesley Johnsonas 13, Jeremy Linas 11, Wayne'as Ellingtonas 10 taškų.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 29 (10/28 metimai iš žaidimo, 9 rez. perd.), Terrence'as Rossas 20 (4/6 tritaškiai), Louisas Williamsas (5/17 metimai iš žaidimo, 1 rez. ped.) ir Greivisas Vasquezas po 19, Patrickas Pattersonas 10 (13 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 9 taškai (13 atk. kam.).

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (66)