Jėgas išmėgino Anglijos vicečempionai „Manchester City“ ir Londono „Arsenal“ futbolininkai.

Pirmajame kėlinyje šiokią tokią teritorinę persvarą turėjo Manuelio Pellegrini auklėtiniai, tačiau į priekį išsiveržė „kanonieriai“.

Jau 9-ą minutę po Aarono Ramsey perdavimo Joe Hartą nuginklavo Theo Walcottas.

Antrajame kėlinyje „Arsenal“ rezultatą padvigubino - pasižymėjo Aaronas Ramsey, o vėliau vartininką perkėlė ir Olivieris Giroud.

Rezultatą 79-ą mačo minutę sušvelnino puolėjas Alvaro Negredo, tačiau Arsene'o Wengero auklėtiniai persvaros iš rankų nepaleido.

„Manchester City“ 1 - 3 „Arsenal“
9' [0 - 1] T. Walcott
59' [0 - 2] A. Ramsey
62' [0 - 3] O. Giroud
79' [1 - 3] A. Negredo

Tuo tarpu „Barcelona“ užbaigė savo turą po Aziją. Paskutiniame turo mače Kvala Lumpūre Ispanijos čempionai 3:1 įveikė Malaizijos komandą.

Rungtynes dėl smulkios šlaunies traumos praleidusį Lionelis Messi startinėje sudėtyje žaidė pakeitė komandos naujokas Neymaras, kuris pelnė savo antrą įvartį atstovaudamas Ispanijos klubui.

Malaizija 1 – 3 „Barcelona“
33‘ [0 – 1] Cesc Fabregas
40‘ [1 – 1] Amri Yahyah
43‘ [1 – 2] Neymar
75‘ [1 – 3] Gerard Pique