Žaidynių nugalėtoju rutulio stūmime, tarp vyrų virš keturiasdešimties metų, tapo Gintas Degutis, rutulį nustūmęs 15,85 m.

Irkluotojai, pradėję startus įpusėjus žaidynėms, taip pat irkluoja skindami medalius. Dangės yrių klubo atstovai ginantys Lietuvos garbę, Vida Stačkutė-Šatienė ir Sanita Ozolina-Šmitė dviviete porine valtimi laimėjo sidabro medalius, o moterų pavienė keturvietė – V. Stačkutė-Šatienė, S. Ozolina-Šmitė, Jolanta Bagdonavičienė ir Aušra Lingienė – startavusios meistrų moterų B klasėje (iki 35metų amžiaus) grupėje užėmė antrą vietą.

Labai gerai pasirodė Arūnas Šatas vienviečių vyrų amžiaus F grupėje, stiprioje kovoje iškovojo trečią vietą. Taip pat labai sėkmingai pasirodė meistrų vyrų 4 be vairininko komanda, kurioje irklavo Arūnas Šatas, Jonas Vilkas, Rimantas Bakas ir Alfredas Rasčius.

Linas Bernotas sėkmingai pradėjęs startą pusfinalyje liko ketvirtas ir nepateko į finalą. Žalgirio klubo atstovės Birutė Gečiauskienė ir Audronė Dumšienė iškovojo antrą vietą MWE 2x valčių klasėje.

Gerai pasirodė ilgametis irklavimo meistras Karolis Nutautas MMF 8 + (aštuonviečių valčių klasėje virš 70 metų) iškovojo sidabro medalį. Labai stiprioje kovoje Nijolė Kundrotienė iškovojo trečią vietą, paskutiniuose metruose užleidusi vietą latvei ir australei. Pagrindiniai irklavimo medaliai pasipils savaitgalį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)