„Manchester United“ klubo atėjęs bulgaras Dimitaras Berbatovas rungtynes pradėjo ant atsarginio suolelio.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 1-ą minutę, kai po greitos atakos ir gražios kombinacijos Kevinas Nolanas nepaliko vilčių Markui Schwarzeriui - 1:0

Kėliniui įpusėjus „plaktukai“ padvigubino savo persvarą. Po kampinio smūgiu galva pasižymėjo gynėjas Winstonas Reidas (2:0). Artėjant pertraukai rezultatą triuškinamu pavertė Matthew Tayloras - 3:0

Antrame kėlinyje į „Fulham“ komandos žaidimą gyvumo įnešė D. Berbatovas, tačiau šeimininkai ir toliau žaidė geriau ir iškovojo tris taškus turnyro lentelėje.

Kitose Londono „Tottenham“ klubas su „Norwich City“ ekipa sužaidė lygiosiomis 1:1, „West Bromwich“ komanda namuose įveikė Liverpulio „Everton“ ekipą 2:0, o „Swansea“ ir „Sunderland“ bei „Wigan“ ir „Stoke City“ futbolininkai išsiskyrė taikiai vienodu rezultatu 2:2.

„Manchester City“ namuose įveikė QPR futbolininkus

Vakarinėse rungtynėse „Etihad“ „Man City“ klubas palaužė svečius iš sostinės QPR futbolininkus.

Nuo pat rungtynių pradžios dominuoti pradėjo šeimininkai, o pirmojo jų įvarčio reikėjo laukti neilgai. 16-ą minutę po kampinio Yaya Toure  išvedė „Premier“ lygos čempionus į priekį.

Antrame kėlinyje kiek netikėtai rezultatas tapo lygus. QPR ekipos puolėjas Bobby Zamora ir galva įmušė kamuolį į tuščius vartus - 1:1. 61-ą minutę Edinas Džeko vėl persvėrė santykį - 2:1.

Tašką rungtynėse padėjo kuriozišką įvartį pelnęs Carlosas Tevezas. Po gražios kombinacijos baudos aikštelės prieigose E. Džeko smūgiavo jį į vartus, tačiau kamuolys atsimušė į argentinietį ir įriedėjo į Roberto Greeno ginamus vartus - 3:1.

„Manchester City“ 3 – 1 „Queen Park Rangers“

16‘ [1 – 0] Yaya Toure
59‘ [1 – 1] Bobby Zamora
61‘ [2 – 1] Edin Džeko
90‘ [3 – 1] Carlos Tevez

„West Ham“ 3 – 0 „Fulham“

1‘ [1 – 0] Kevin Nolan
29‘ [2 – 0] Winston Reid