„Stuttgart“ klubas namuose rezultatu 4-1 įveikė „Freiburg“ žaidėjus. Namų komanda į priekį išsiveržė jau 12-tą minutę, kai įvartį įmušė Martinas Harnikas. Po dešimties minučių persvarą padidino Shinji Okazaki.

„Freiburg“ pirmajame kėlinyje sugebėjo rezultatą sušvelninti, po Fallou Diagne taiklaus smūgio, tačiau antrajame kėlinyje Khalidas Boulahrouzas ir minėtasis Martinas Harnikas įtvirtino „Stuttgart“ pergalę.

Tuo metu „Mainz“ klubas rezultatu 4-0 įveikė „Kaiserslautern“ ekipą. Įvarčius nugalėtojams įmušė Mohamedas Zidanas, Adamas Szalai, Nicolai Mulleris ir Ericas Choupo-Motingas.

Leverkuzeno „Bayer“ klubas taip pat šventė pergalę. Jie svečiuose rezultatu 2-0 įveikė „Koln“ klubą. Abu įvarčius įmušė Larsas Benderis.

Nuožmi kova vyko tarp „Wolfsburg“ ir „Hoffenheim“ klubų, kurią rezultatu 2-1 laimėjo „Hoffenheim“. Tuo metu „Augsburg“ rezultatu 3-0 įveikė Berlyno „Hertha“ klubą.