Nugalėtojams įvarčius pelnė Aleksandras Radulovas (54:04) ir Jevgenijus Kuznecovas (59:49), o čekų gretose įvarčiu pasižymėjo Petras Nedvedas (27:27).

Antra vieta atiteko planetos čempionei bei turnyro šeimininkei Suomijos (4 tšk.) ekipai, kuri sekmadienį 3:4 (1:1, 1:3, 1:0) pralaimėjo planetos vicečempionams Švedijos (3 taškai) ledo ritulininkams.

Galutinė turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčiai, taškai):

1.Rusija321007:38
2.Suomija310118:54
3.Čekija310206:83
4.Švedija310207:123

Antros Euroturo varžybos - „Pirmo kanalo taurės“ turnyras - Rusijos sostinėje Maskvoje vyks gruodžio 15-18 dienomis.