"Milwaukee Bucks" - "Los Angeles Lakers" 107:113 (18:27, 36:30, 32:26, 21:30).

Nuo susitikimo pradžios aikštėje dominavo svečiai. Jie greitai išsiveržė į priekį ir besibaigiant pirmajam kėliniui turėjo 12 taškų persvarą - 27:15. Tačiau antrojo ketvirčio pradžioje nieko nelaukusi "Bucks" komanda išlygino rezultatą, tačiau įgyti persvaros iki didžiosios pertraukos jiems nepavyko - 57:54 "Lakers" naudai.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį. Palaipsniui didinę savo pranašumą, jie įgijo 10 taškų persvarą (81:71, 85:75). Ketvirtį Los Andželo žaidėjai baigė atkarpa 8:1 iš sumažino deficitą iki 3 taškų. Lemiamasis ketvirtis buvo padalintas į dvi dalis. Pirmojoje kur kas geriau žaisti sekėsi šeimininkams, turėjusiems 8 taškų persvarą. Tačiau spurtavę 11:0, "Lakers" žaidėjai perėmė iniciatyvą ir įgijo persvarą bei laimėjo rungtynes.

Nugalėtojų ekipoje vėl sėkmingiausiai rungtyniavo visai neseniai į areną grįžęs Kobe Bryantas. Gynėjas surinko 31 tašką, atkovojo 7 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir du kartus nutraukė varžovų atakas blokais. Shaquille'as O'Nealas įmetė 23 taškus bei pridėjo 14 sugriebtų kamuolių, Gary Paytonas (5 rez. perd.) pelnė 19 taškų, o Karlas Malone (11 atk. kam., 5 rez. perd.) bei Deveanas George (7 atk. kam.) pridėjo jų po 11.

"Bucks" klube nesulaikomas buvo Michaelas Reddas, tačiau vienas lauke - ne karys. Pelnęs 36 taškus ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus, jis nesulaukė pakankamai didelio komandos draugų indėlio. Timas Thomasas (11 atk. kam.) surinko 16 taškų, Desmondas Masonas pridėjo 13, o Damonas Jonesas (6 rez. perd.) į savo sąskaitą įsirašė jų 10.