Po įvartį nugalėtojams pelnė Gvidas Grigas (78 min.) ir Vilius Lapeikis (82 min. 11 m b.).

Visą mačą pirmenybių lyderio gretose taip pat žaidė Eimantas Valaitis bei 90-ąją minutę įspėtas Vitalis Stankevičius.

Likusius įvarčius Silamejės vienuolikei pelnė Aleksandras Kulikas (23 min.), Maksimas Gruznovas (31 min.), Dmitrijus Lipartovas (54 min.), Aleksandras Dubokinas (57 min.), Sergejus Vichrovas (86 min.) bei Irfanas Ametovas (89 min.).

Pirmą nesėkmę po dviejų pergalių iš eilės patyrė bei į trečiąją poziciją nukrito Narvos "Trans" (6 tšk.) komanda, antradienį 1:2 (1:2) nusileidusi ketvirtojoje pozicijoje esančiai Talino "Flora" (6 tšk.) ekipai.

Narvos klubo vartus gynęs Modestas Stonys 63-čią minutę buvo pašalintas iš aikštės, o visą mačą žaidė Tomas Rimas (įspėtas 34 min.) bei Vitoldas Čepauskas.

"Trans" futbolininkai pirmavo po Eduardo Ratnikovo realizuoto 11 m baudinio (6 min.), tačiau dar iki pertraukos rezultatą išlygino Sikstenas Kasimiras (34 min. 11 m b.), o pergalingo įvarčio autoriumi tapo Viačeslavas Zachovaika (38 min.).