"Timberwolves" - "Mavericks" 100:98
. Iki antrojo kėlinio pabaigos likus žaisti 15 sekundžių, "Timberwolves" krepšininkai buvo įgiję net 19 taškų pranašumą, 58:39. Tačiau "Mavs" kovojo iki galo ir likus žaisti 1 minutę ir 33 sekundes, po Dirk Nowitzki metimo išsiveržė į priekį, 98:95.

Kitos atakos metu, naudingiausias visų žvaigždžių rungtynių žaidėjas, Kevin Garnett, išlygino rezultatą, pataikydamas metimą su bauda. Tašką šiose rungtynėse padėjo Wally Szczerbiak, įmetęs dvitaškį aidint finalinei sirenai. Prie 9 pergalės per paskutines 11 rungtynių, daugiausiai prisidėjo K.Garnett, įmetęs 26 taškus ir atkovojęs 12 kamuolių.

21 tašką įmetė ir 8 kamuolius atkovojo, rungtynių didvyriu tapęs, W.Szczerbiak. "Mavericks" ekipoje pasižymėjo komandos lyderis D.Nowitzki, pelnęs 34 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius. Michael Finley įmetė 21 tašką ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Steve Nash sąskaitoje 14 tašk ų ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

"Magic"       - "Nets"       92:83.
"Heat"        - "Hornets"    69:78.
"Hawks"       - "Warriors"  113:116.
"Bulls"       - "Pistons"    79:89.
"Rockets"     - "Jazz"      101:103.
"Suns"        - "Clippers"  106:107.
"Kings"       - "Wizards"    99:80.
"Blazers"     - "Spurs"     111:116.