Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie antrojo kėlinuko viduryje sugebėjo įgyti 8 taškų pranašumą (37:29). Vis dėlto svečiai iš Klivlendo sugebėjo surengti įspūdingą spurtą (25:4) ir po pirmosios mačo dalies pirmavo rezultatu 54:44.

Po ilgosios pertraukos "Wizards" krepšininkai mėgino perimti iniciatyvą į savo rankas. Baigiantis ketvirtąjam kėliniui Gilbertas Arenasas išlygino rezultatą (97:97), tačiau "Cavaliers" ekipos įžaiėjas Delonte Westas likus žaisti 5,4 sek. gavo perdavimą iš LeBrono Jameso ir pataikęs tolimą tritaškį metimą išplėšė pergalę savo komandai.

Ž. Ilgauskas rungtynes pradėjo starto pernkete ir per 29 minutes pelnė 9 taškus (4/8 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

D. Songaila mačą pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio ir per 11 minučių pelnė 4 taškus (4/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir 3 kartus prasižengė.

Penktosios serijos rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį Klivlende.

"Cavaliers": LeBronas Jamesas 34 taškai (3/8 trit., 8/17 dvit., 9/14 baudų; 12 atk. kam., 7 rez. perd.), Delonte Westas 21, Danielis Gibsonas 12, Žydrūnas Ilgauskas (7 atk. kam.) ir Devinas Brownas po 9.

"Wizards": Antawnas Jamisonas 23 (1/4 trit., 7/13 dvit., 6/9 baudų; 11 atk. kam.), Caronas Butleris 19, Brendanas Haywoodas 16 (6 atk. kam.), DeShawnas Stevensonas 13, Gilbertas Arenasas 10.

Kitame Rytų konferencijos ketvirtfinalyje sekmadienį "Detroit Pistons" komanda išvykoje 93:84 (19:25, 17:21, 34:16, 23:22) nugalėjo "Philadelphia 76ers" ir išlygino serijos rezultatą 2-2.

Penktasis susitikimas ekipų laukia antradienį Detroite.

"Pistons": Tayshaunas Prince'as 23 (1/1 trit., 10/11 dvit.; 6 atk. kam., 4 per. kam.), Rasheedas Wallace'as 20 (10 atk. kam., 6 kld.), Richardas Hamiltonas (7 rez. perd.) ir Chauncey Billupsas (4/16 metimų; 7 rez. perd., 6 atk. kam.) po 18.

"76ers": Thaddeusas Youngas 15 (1/1 trit., 4/8 dvit., 4/4 baudų; 9 atk. kam.), Willie Greenas ir Andre Milleris po 13, Samuelis Dalembertas (12 atk. kam.) ir Andre Iguodala (4/16 metimų; 6 atk. kam.) po 12, Louisas Williamsas 10.

Vakarų konferencijos ketvirtfinalio runtgynėse "Phoenix Suns" ekipa namuose po itin sėkmingo pirmojo kėlinio 105:86 (34:13, 31:30, 28:22, 12:21) nugalėjo čempionų titulus ginančius "San Antonio Spurs" krepšininkus ir sušvelnino serijos santykį 1-3.

Penktasis serijos mačas antradienį bus žaidžiamas San Antonijuje.

"Spurs": Tony Parkeris 18 (7/17 dvit., 4/7 baudų; 5 kld.), Timas Duncanas 14 (10 atk. kam.), Damonas Stoudamire'as 11, Emanuelis Ginobili 10.

"Suns": Raja Bellas 27 (5/7 trit., 3/4 dvit., 6/6 baudų; 6 atk. kam.), Borisas Diaw 20 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Steve'as Nashas ir Leandro Barbosa po 15, Shaquille'as O'Nealas 14 (12 atk. kam.).

Paskutinėse sekmadienio rungtynėse "New Orleans Hornets" komanda išvykoje žengė dar vieną žingsnį konferencijos pusfinalio link, 97:84 (23:30, 25:14, 28:22, 21:18) nugalėdama "Dallas Mavericks". Serijoje 3-1 pirmauja Naujojo Orleano klubas.

"Hornets" Dalase šventė pirmąją pergalę nuo 1998 metų, po 13 nesėkmių iš eilės.

Penktosios serijos rungtynės bu žaidžiamos antradienį Naujajame Orleane.

"Hornets": Davidas Westas 24 (10/21 dvit., 4/4 baudų; 9 atk. kam.), Predragas Stojakovičius 19, Chrisas Paulas 16 (8 rez. perd., 7 atk. kam.), Jannero Pargo (6 atk. kam.) ir Julianas Wrightas po 11, Morrisas Petersonas 10.

"Mavericks": Dirkas Nowitzki 22 (2/4 trit., 6/14 dvit., 4/7 baudų; 13 atk. kam.), Jasonas Terry 20, Brandonas Bassas 12 (9 atk. kam.), Jose Juanas Barea 8.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.