Šeimininkams pavyko pelnyti įvartį 55-ąją minutę. Po saugo Mickaelio Essieno tolimo smūgio kamuolys truputį kliudęs "Wigan" gynėją Emmersoną Boyce`ą įskriejo į vartus.

Po minutės į svečių vartus buvo mušta net tris kartus, bet "Wigan" didesnių nemalonumų pavyko išvengti. Vartininkas Chrisas Kirklandas atrėmė gynėjo Alexo smūgį, vokiečio Michaelio Ballacko atliktas baudos smūgis buvo netikslus, o Joe Cole`as nepasinaudojo puikia proga padvigubinti pranašumo.

"Wigan" pavyko išplėšti svarbų tašką jau per teisėjo pridėtą laiką. Saugas Jasonas Koumasas iš kairiojo krašto atliko perdavimą į baudos aikštelę, kurioje buvęs "Wigan" puolėjas Emile Heskey nestabdydamas kamuolio pasiuntė jį į dešinįjį viršutinį vartų kampą: 1:1.

Londono "Chelsea" 1 - 1 "Wigan"

55' [1 - 0] Michael Essien

90' [1 - 1] Emile Heskey

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)