Rungtynių pradžioje abiejų komandų krepšininkus kaustė jaudulys – skriejo netaiklūs metimai iš patogių padėčių. Pirmieji persvarą įgijo palangiškiai, pirmavę 7:3.

Šarūno Vasiliausko prasiveržimas ir kiek vėliau pelnyti 4 baudų metimai išlygino rezultatą (11:11), bet Evaldas Jocys ir Andre Smithas smeigė po tritaškį. Nebūdingai nerezultatyvų kėlinį šioje serijoje užbaigė žalgiriečių Donato Motiejūno dvitaškis ir Vytenio Lipkevičiaus baudos – 15:19.

Antrojo kėlinio pradžioje kiek aktyvesni vėl buvo „Naglio-Adakrio“ žaidėjai. Jie atitrūko 27:19, tačiau minutės pertraukėlės pirmas buvo priverstas prašyti pajūrio komandos treneris, nes netrukus po tritaškį įsūdė Siimas-Sanderis Vene ir Vilmantas Dilys. Kauniečiai tęsė sėkmingą žaidimą gynyboje – taškų jie nepraleido 5 minutes ir, S.-S. Venei pataikius dar vieną tritaškį bei užbaigus greitą ataką, laimėjo atkarpą 15:0.

Nepaisant to, solidesnio pranašumo šeimininkai nesusikrovė, kai prieš didžiąją pertrauką, E. Jocys sumažino skirtumą iki 4 taškų (35:39).

Pertrauka daug naudingesnė buvo Kauno komandai, kadangi po jos žalgiriečiai tiesiog šovė į priekį. Kol „Naglio-Adakrio“ žaidėjai viską stengėsi išspręsti individualiai, taškus pelnė visi šeimininkų penketuko krepšininkai. Po V. Lipkevičiaus tritaškio „Žalgiris-A. Sabonio mokykla“ atsiplėšė 54:40.

Taikliais metimais iš vidutinio nuotolio kauniečiai išlaikė solidžią persvarą (58:42, 62:48), bet kėlinį tolimu metimu užbaigė Rokas Bloškys, sumažinęs Palangos ekipos atsilikimą iki 10 taškų – 56:66.

Ketvirtojo kėlinio pradžia buvo panaši į pirmojo, kai abi komandos sunkiai rinko taškus. „Naglis-Adakris“ buvo priartėjęs iki 6 taškų, bet Adas Juškevičius ir D. Motiejūnas atstatė 13 taškų pranašumą (75:62).

Porą minučių neradę kelių prie varžovų krepšio žalgiriečiai vėl leido palangiškiams kvėpuoti į nugarą, likus žaisti 3 minutes - 69:75. Tačiau tada D. Motiejūnas pataikė du dvitaškius iš eilės, svečiai daugiau nebepelnė taškų ir „Žalgiris-A. Sabonio mokykla“ iškovojo trečiąją pergalę finalo serijoje.

„Žalgiris-A. Sabonio mokykla“: Donatas Motiejūnas 21 taškas (9 atk. kam., 4 blk.), Šarūnas Vasiliauskas 16 (6 rez. perd.), Adas Juškevičius 15 (6 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius 13.

„Naglis-Adakris“: Freemanas Tayloras 20 (9 atk. kam., 5 kld.), Evaldas Jocys 16 (10 atk. kam.), Saulius Štombergas 13.

Šeštosios serijos rungtynės balandžio 12-ą d. bus žaidžiamos Šventojoje.