Rusijos komandos krepšininkai nuo mačo pradžios sukaustė katalonus geležine gynyba ir per pirmąsias 20 minučių į savo krepšį praleido vos 25 taškus. Tiesa, pralaužti gynybines „Barcelona“ komandos sienas sunkiai sekėsi ir aikštės šeimininkams – įpusėjus mačui jie pirmavo 7 taškų skirtumu (32:25).

Visus taškus ant „i“ Eurolygos vicečempionai sudėliojo per paskutines 10 minučių. Prasidėjus ketvirtajam kėliniui CSKA pasinaudojo varžovų klaidomis, spurtavo 6:0 ir įgijo dviženklę persvarą. Netrukus baudos metimus pataikęs Davidas Andersenas padidino savo komandos pranašumą iki 15 taškų (67:52) ir nulėmė mačo baigtį. Starto penkete rungtynes pradėjęs Ramūnas Šiškauskas nugalėtojams per 25 minutes pelnė 16 taškų (3/4 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

CSKA: Davidas Andersenas 20 taškų (8 atk. kam.), Ramūnas Šiškauskas 16, Trajanas Langdonas 10 (5 per. kam.), Marcusas Goree 9.

„Barcelona“: Jaka Lakovičius 11, Rogeris Grimau ir Mario Kasunas po 7, Denisas Marconato ir Ersanas Ilyasova po 6.

Dramatiškos rungtynės trečiadienį vyko Atėnuose (Graikija). Jose vietos „Panathinaikos“ krepšininkai tik po labai atkaklios kovos 67:65 (21:23, 13:17, 15:16, 18:9) palaužė Belgrado „Partizan“ (Serbija) komandą.

27-ąją rungtynių minutę dvitaškį pataikęs Dušanas Kečmanas buvo padidinęs „Partizan“ persvarą net iki 15 taškų (56:41), bet kėlinį spurtu 8:0 užbaigę Graikijos ekipos žaidėjai prieš lemiamą ketvirtį savo atsilikimą sumažino iki 7 taškų (56:49).

Beveik įpusėjus ketvirtajame kėliniui svečiai dar tebeturėjo tą patį 7 taškų pranašumą (63:56), tačiau 4 minučių atkarpą spurtu 9:0 laimėję šeimininkai ne tik pasivijo varžovus, bet juos ir pralenkė (65:63).

Pergalę „Panathinaikos“ ekipai atnešė Mike‘as Batiste‘as. Puolėjas ne tik paskutiniąją mačo minutę sumetė abi baudas (67:65), bet ir kitoje atakoje blokavo Milenko Tepičiaus metimą.

Nesėkmingai šios rungtynės susiklostė Šarūnui Jasikevičiui. Lietuvis per 20 minučių pelnė 4 taškus (2/5 dvitaškių), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 4 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko neigiamą naudingumo balą - minus 2.

„Panathinaikos“: Vassilis Spanoulis 20 (6 kld.), Kennedy Winstonas, Dimitris Diamantidis ir Mike‘as Batiste‘as (12 atk. kam.) po 9, Sani Bečirovičius 8.

„Partizan“: Dušanas Kečmanas 13, Miltas Palacio 11, Čedomiras Vitkovačas 10, Milenko Tepičius 9.

Sunkią pergalę iškovojo Sienos „Montepaschi“ (Italija) krepšininkai. Jie išvykoje po pratęsimo 79:76 (12:13, 16:17, 21:14, 20:25, 10:7) palaužė Stambulo „Efes Pilsen“ (Turkija) ekipą.

Pratęsimą Sienos komandai išplėšė Bootsy Thorntonas, kuris 40-ąją minutę pataikė tritaškį ir išlygino rezultatą (69:69).

Pratęsimą svečiai pradėjo spurtu 5:0 ir pabėgo į priekį (74:69), tačiau tada 7 taškus be atsako pelnę šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai (76:74).

Likus žaisti 1 minutę ir 20 sekundžių Kšištofas Lavrinovičius pataikė abi baudas ir išlygino rezultatą (76:76), o kitoje atakoje ir persvėrė rezultatą „Montepaschi“ naudai (77:76).

Stambulo krepšininkai dar turėjo keletą galimybių susigrąžinti pranašumą, tačiau visi šeimininkų mesti metimai skriejo pro šalį, o mačo pabaigoje dvitaškį pataikęs B. Thorntonas įtvirtino „Montepaschi“ pergalę.

Nugalėtojams K. Lavrinovičius per 17 minučių pelnė 6 taškus (1/3 dvitaškių, 4/6 baudų), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 1 varžovo metimą bei sykį prasižengė.

„Montepaschi“: Bootsy Thorntonas 18, Romainas Sato, Benjaminas Eze ir Terence‘as McIntyre‘as (8 rez. perd.) po 12, Shaunas Stonerookas 9.

„Efes Pilsen“: Ermalis Kuqo 20, Andre Hutsonas 14, Drew Nicholas 12, Keremas Gonlumas 11, Jamesas Pennas 9.

Paskutinėse trečiadienio rungtynėse lengvą pergalę iškovojo Vitorijos „Tau Ceramica“ (Ispanija) krepšininkai su Simu Jasaičiu, savo aikštelėje rezultatu 103:84 (25:17, 25:21, 24:18, 29:28) įveikę Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (Turkija) ekipą.

Beveik 17 minučių aikštėje praleidęs S. Jasaitis pelnė 6 taškus (2/3 tritaškių), bei atkovojo ir prarado po vieną kamuolį.

„Tau Ceramica“: Sergi Vidalis ir Zoranas Planiničius po 14, Igoris Rakočevičius 13 (5 rez. perd.), Mirza Teletovičius ir Tiago Splitteris po 12, Willas McDonaldas 11 (7 atk. kam.), Gabe Muoneke 10.

„Fenerbahce Ulker“: Savasas Oguzas 20, Willie Solomonas 14, Damiras Kaanas 12, Tarence Kinsey 10.

Po šios pergales „Tau Ceramica“ ekipa tapo vienvalde E grupės, kurioje žaidžia ir Vilniaus „Lietuvos rytas“ lydere, iškovojusi 2 pergales iš tiek pat galimų.