Aikštės šeimininkai įspūdingai pradėjo rungtynes, išsiverždami į priekį 25:9. Po antrojo Mariaus Janišiaus tritaškio iš eilės, "Alytus" pirmavo 28:12. Pirmajį kėlinuką aikštės šeimininkai užbaigė turėdami solidų 16 taškų pranašumą, o M.Janišius per šį ketvirtį pelnė net 12 taškų. Antrajame kėlinuke "Techasui" ir toliau niekaip nesisekė stabdyti įsivažiavusių alytiškių, kurie įgijo 20 taškų persvarą ir nesiruošė jos išbarstyti. Į didžiąją pertrauką komandos išėjo rezultatui esant 56:36.

Antroje susitikimo pusėje situacija aikštėje visiškai nesikeitė: "Techasas" net nerodė požymių, jog galėtų kaip nors pakeisti rungtynių eigą. Išlaikę didelį pranašumą, "Alytaus" krepšininkai nesunkiai laimėjo rungtynes.

"Alytus": M.Janišius - 24 (3/6 tritaškiai, 6 atk. kam., 5 rez. perd.), N.Varnelis - 20 (4 rez. perd.), A.Aleksandrovas - 12, M.Pociukonis - 10 (5 atk. kam.).

"Techasas": M.Smithas - 17 (8 atk. kam.), M.Budzinauskas ir Ž.Urbonas (6 atk. kam.) - po 16, V.Tatarūnas - 12 (7 atk. kam.), A.Stašaitis - 11.