"Barcelona" , kurioje žaidžia Artūras Karnišovas ir Šarūnas Jasikevičius, namuose 107:72 sutriuškino Chichono "Baloncesto" ekipą. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Jose Carlos Navaro (Chosė Karlosas Navaras) ir Alainas Digbeu (Alenas Digbo), pelnę atitinkamai 23 ir 17 taškų. A.Karnišovas per 21 minutę pelnė 17 taškų ir atkovojo du kamuolius. Š.Jasikevičius žaidė 20 minučių, pelnė 9 taškus, po krepšiais atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Vitorijos "Tau Ceramica" su Sauliumi Štombergu ir Mindaugu Timinsku savo aikštelėje sutriuškino "Canarias telekom" krepšininkus. Nugalėtojams daugiausia taškų - 25 - pelnė Victoras Alexanderas (Viktoras Aleksanderas). S. Štombergas žaidė 21 minutę, pelnė 11 taškų ir po krepšiais atkovojo 6 kamuolius. M.Timinskas per 19 minučių pelnė 5 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir 3 kartus rezultatyviai perdavė kamuolį.

"Barcelona" ir "Tau Ceramica", iškovojusios devynias pergales per 12 susitikimų, kartu su Malagos "Unikaja" ekipa dalijasi antrą - ketvirtą vietas. Pirmauja čempionate Valensijos "Pamesa" (10 pergalių, 2 pralaimėjimai), vienuoliktame ture namuose 110:99 nugalėjusi "Fuenlabrada" krepšininkus.