Lietuvos čempionai "FBK" viešėjo Šiauliuose ir rungtyniavo su vietos „Šiauliais“. Svečiai iškovojo įtikinamą pergalę 3:1, o du įvarčius nugalėtojams pelnė legionierius iš Gruzijos Givi Kvaratckchelija.

Centrinė turo dvikova vyko Marijampolėje, kur susitiko antrą ir trečią vietą turnyro lentelėje užimantus atitinkamai „Žalgiris“ ir „Sūduva“. Atrodė, jog mačas pasibaigs nulinėmis lygiosiomis, tačiau trečią pridėto laiko minutę suvalkiečiams pergalę išplėšė jaunasis Linas Klimavičius. Po pergalės „Sūduva“ turnyro lentelėje pavijo „Žalgirį“ ir dar turi vienerias rungtynes atsargoje.

Stiprų antausį Baltijos taurės pusfinalyje gavęs Panevėžio „Ekranas“ sugebėjo reabilituotis ir svečiuose 2:1 palaužė krizę išgyvenantį „Vilnių“.

Dar viena merdinti A lygos komanda Visagino „Interas“ sugebėjo ištesėti klubo prezidento N.Bogdaškos pažadą ir nuvyko į Šilutę. Vis dėlto išvengti pralaimėjimo svečiams nepavyko – jie vietos „Šilutei“ pralaimėjo 0:2.

Klaipėdos „Atlantas“ pirmasis įmušė įvartį, tačiau turėjo namuose pripažinti Vilniaus „Vėtros“ pranašumą 1:2.

Šeštadienio rezultatai:

"Šilutė" (Šilutė) - "Interas" (Visaginas) 2:0

24` G.Vičius (1:0)

61` I.Brezina (2:0)

"Šiauliai" (Šiauliai) - "FBK Kaunas" (Kaunas) 1:3

39` M.Grigalevičius (0:1)

55` G.Kvarackchelija (0:2)

71` G.Butavičius (1:2)

85` G.Kvarackchelija (1:3)

"Vilnius" (Vilnius) - "Ekranas" (Panevėžys) 1:2

27` P.Lukšys (0:1)

32' M.Savėnas (0:2)

54` T.Eliošius (1:2)

"Atlantas" (Klaipėda) - "Vėtra" (Vilnius) 1:2

4` K.Gnedojus (1:0)

27` D.Milošeskis (1:1)

43` D.Milošeskis (11 m, 1:2)

"Sūduva" (Marijampolė) - "Žalgiris" (Vilnius) 1:0

90’ L.Klimavičius (1:0)