Po Silvio Meissnerio (Silvijo Maisnerio) įvarčio 29-ą minutę vokiečiai pirmavo, tačiau antrajame kėlinyje (72 min.) Patrickas Paauwe (Patrikas Povė) taikliu smūgiu rezultatą išlygino. Pergalingą įvarį šeimininkų ekipai paskutinę rungtynių minutę (90 min.) iš 11 metrų baudinio pelnė bulgaras Krasimiras Balakovas.

Nepasisekė kitai Vokietijos komandai "TSV 1860 Miunchen", kuri pirmąjį mačą svečiuose su "Parma" (Italija) futbolininkais prieš dvi savaites taip pat buvo baigusi lygiosiomis 2:2. Šį kartą Miunchene sėkmė lydėjo "Parma" ekipą, kuri iškovojo pergalę 2:0 (0:0) bei pateko į turnyro aštuntfinalį.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo brazilas Amoroso (74 min. iš 11 metrų baudinio) ir Sergio Conceicao (Serchijas Konseisao, 86 min.).