Vienas sėkmingiausių rungtynių šį sezoną sužaidė Robertas Javtokas. Lietuvis per 24 minutes pelnė 14 taškų (5/7 dvitaškių, 4/9 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 varžovų metimus, tačiau 4 kartus prasižengė.

Kitas „Panathinaikos“ lietuvis Ramūnas Šiškauskas per 9 minutes pataikė abu mestus dvitaškius ir surinko 4 taškus. Krepšininkas taip pat atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį.

Atėnų ekipa, iškovojusi 11 pergalių ir patyrusi vos 1 nesėkmę, turnyrinėje lentelėje žengia pirmoje vietoje.

Kitose šeštadienio rungtynėse sunkią pergalę iškovojo Renaldo Seibučio Atėnų „Maroussi“ ekipa. Ji namie 66:62 (17:16, 18:17, 12:16, 19:13) palaužė Atėnų „Panionios“ krepšininkus.

„Maroussi“ ekipą į pergalę vedęs Seibutis pelnė 17 taškų (2/3 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 4/6 baudų), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, tačiau po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

R. Seibučio klubas, turintis 5 pergales ir 7 nesėkmės, užima septintąją turnyrinės lentelės vietą.

Dešimtąją pergalę iškovojo ir Simono Serapino Solonikų „Aris“ klubas. Jis išvykoje 77:66 (16:18, 24:16, 17:15, 20:17) palaužė Atėnų „Panellinios“ krepšininkus.

Nugalėtojams S. Serapinas per 14 aikštėje praleistų minučių įmetė 5 taškus (1/1 dvitaškio, 1/2 tritaškių, 0/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius bei 2 kartus prasižengė.

Salonikų krepšininkai, iškovoję 10 pergalių ir patyrę 2 pralaimėjimus, užsitvirtino antroje turnyrinės lentelės vietoje.