Du įvarčius nugalėtojams, tarp jų ir pergalingą trečią pratęsimo minutę, pelnė komandos naujokas Jevgenijus Malkinas, kuris pasižymėjo jau šeštosiose rungtynėse iš eilės. 20-metis rusas tapo ketvirtuoju ledo ritulininku NHL bei pirmuoju per pastaruosius 89 metus debiutantu, kuriam pavyko įmušti šešiuose mačuose iš eilės.

Pirmieji trys žaidėjai - Joe Malone`as, Newsy Lalonde`as ir Cy Denneny - šešeriose rungtynėse iš eilės pasižymėjo debiutiniame NHL - 1917-1918 metų sezone.

Kitus du įvarčius nugalėtojams pelnė Jordanas Staalas ir Noahas Weilchas.

Šeimininkų gretose pasižymėjo Michaelas Cammalleris, Dustinas Brownas ir Robas Blake`as.

Trečią vietą Atlanto pogrupyje su 12 taškų užimanti Niujorko "Rangers" komanda, kurioje nerungtyniavo Darius Kasparaitis, svečiuose 4:3 (1:1, 1:2, 1:0, 1:0) per pratęsimą įveikė absoliutų lygos lyderį Anaheimo "Ducks" (22 tšk.) klubą.

Paskelbti geriausi spalio mėnesio NHL pirmenybių žaidėjai

NHL spelio mėnesio geriausiu žaidėju pripažintas Bafalo "Sabres" ekipos vartininkas Ryanas Milleris, kurio ekipa laimėjo 8 rungtynes iš 9. R. Milleris per šias rungtynes į savuosius vartus praleido vidutiniškai po 2,36 įvarčio bei atrėmė 92,1 procento varžovų smūgių.

Antroji vietą geriausių spalio mėnesio žaidėjų rinkimuose atiteko Atlantos "Thrashers" klubo puolėjui Iljai Kovalčiukui, kuris pelnė 9 įvarčius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Trečioji pozicija rinkimuose priklauso Anahaimo "Ducks" ekipos gynėjui Scottui Niedermayeriui. Jo sąskaitoje per 12 spalio mėnesio mačų - 4 įvarčiai bei 7 rezultatyvūs perdavimai.

Į spalio mėnesio NHL pirmenybių laureatus taip pat pretendavo Minesotos "Wild" vartininkas Manny Fernandezas bei trys puolėjai - Jaromiras Jagras (Niujorko "Rangers"), Marianas Hossa ("Thrashers") ir Maksimas Afinogenovas ("Sabres").