Lietuvis nugalėtojams pelnė 12 taškų, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Per 26 minutes M.Timinskas pataikė 2 tritaškius iš 4, 2 dvitaškius iš 3 ir abu baudų metimus.

Nepasisekė kitiem dviem klubams kuriuose rungtyniauja lietuviai.

Pirmąją nesėkmę po penkių pergalių patyrė ir į trečiąją poziciją smuktelėjo be traumuoto Dainiaus Šalengos rungtyniaujanti Žeronos "Akasvayu" komanda, svečiuose 67:94 (21:22, 16:21, 20:23, 10:28) pralaimėjusi "Winterthur FC Barcelona" krepšininkams, o Fuenlabrados "Alta Gestion" klubas su Virginijumi Praškevičiumi išvykoje 74:79 (22:20, 21:11, 14:24, 17:24) nusileido Madrido "MMT Estudiantes" penketukui ir su trim pergalėm bei trim pralaimėjimais nukrito į septintąją poziciją.

Puolėjas iš Lietuvos į aikštės šeimininkų krepšį įmetė 5 taškus bei perėmė 2 kamuolius. Per 18 su puse minutės V.Praškevičius prametė dvitaškį, pataikė 1 tritaškį iš 6 bei realizavo abu baudų metimus.

Čempionate pirmauja šeštuosius susitikimus laimėjusios Madrido "Real" ir Vitorijos "TAU Ceramica" komandos.

Seviljos "Caja San Fernando" - Mursijos "Polaris World" 70:68

Ispanijos ACB lygos turnyro lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):