aA
„Priimk sprendimą sužinojęs ir pabandęs!” - tokiu šūkiu šiemet į parodą „Išsilavinimas ir karjera 2018“ kviečia edukacijos lyderis - KALBA. Ši paroda skirta aukštesniųjų klasių moksleiviams, jų tėvams, karjeros konsultantams, pedagogams, bei visiems, kuriems aktualu sužinoti naujausias edukacijos tendencijas. Parodoje bus galima susitikti su daugiau nei 50 užsienio universitetų, vidurinių mokyklų atstovais iš skirtingų pasaulio šalių, sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, pasiklausyti motyvuojančių pranešimų bei išbandyti save interaktyviose veiklose!
Rytis Jurkėnas
© Organizatorių nuotr.

„Šiuo metu yra daugybė galimybių renkantis savo ateities kelią. Jaunas žmogus gali tiesiog pasiklysti informacijos ir rekomendacijų sraute. Mano nuomone, ši paroda yra geriausia vieta ramiai išsityrinėti bei išsiaiškinti kas arčiausia širdies“,- savo patirtimi dalinasi ZIP FM programų direktorius Vitalijus Zuikauskas, kuris tiki šio renginio verte ir kartu su savo komanda prisideda prie kokybiško parodos turinio organizavimo.

Parodoje „Išsilavinimas ir karjera 2018”, vyksiančioje š.m. spalio 3-4 d. Kaune ir Vilniuje, KALBA pasiūlys aibę išsilavinimo ir karjeros galimybių įvairiausių poreikių bei pomėgių turintiems moksleiviams ir jų edukatoriams. Tiek KALBA studijų užsienyje koordinatoriai, tiek užsienio universitetų atstovai, padės atskleisti ir suprasti savo gabumus ir atrasti kurios specialybės ar studijų programos yra tinkamiausios būtent jums. Taip pat kūrybinėse dirbtuvėse mokys kaip atrasti savo stipriąsias puses, susikurti ir įsivertinti portfolio ar tinkamai pozicionuoti save socialiniuose tinkluose. Parodoje moksleiviai išgirs ne tik begalę naudingų patarimų, bet ir sėkmės istorijų iš pirmų lūpų.

„Neretai pedagogo patarimas turi didesnę įtaką, nei tėvų, todėl be galo svarbu, kad jie žinotų pagrindinius karjeros proceso žingsnius ir etapus. Pedagogams svarbu "neatsilikti nuo laikmečio", nes dažniausiai didžiąją savo laiko dalį jie skiria tam, kad neatsiliktų nuo mokymo metodikų, naujų tendencijų, tad laiko domėtis tuo, kuo domisi moksleiviai lieka vis mažiau, o ir moksleivių dėmesio objektai nuolat keičiasi. Įvairūs edukaciniai renginiai mokytojams leidžia greitai ir koncentruotai susipažinti su nuomonių formuotojais, tonu, kuris įdomus moksleiviams, karjeros, darbo rinkos, sėkmės, darnos pavyzdžiais. Po tokių renginių tarp mokytojų ir mokinių gali užsimegzti netikėti dialogai ar įdomios diskusijos“, – teigia sertifikuotas karjeros specialistas, „KALBA“ įmonių grupės kūrėjas Rytis Jurkėnas.

Zip FM komandos archyvas
Zip FM komandos archyvas
© Organizatorių nuotr.

Renginio organizatoriai KALBA kviečia mokytojus, edukatorius, karjeros konsultantus, mokyklų vadovus į jiems specialiai sukurtą Edukatorių zoną, kurioje vyks karjeros, ugdomojo vadovavimo, koučingo ir emocinio intelekto specialistų seminarai, pristatomos naujausias edukacijos tendencijas.

„Šiandien moksleiviai turi galimybes dalyvauti įvairiose konferencijose, pristatymuose, klausytis motyvuojančių pranešimų taigi informacijos apie studijas užsienyje pasiūla yra milžiniška. Dėl šios priežasties, moksleiviui pačiam susiorientuoti ir atsirinkti, kas tikslinga ir efektyviausia yra gana sudėtinga. Mūsų tikslas – suteikti jam visokeriopą pagalbą, kad jis sąmoningai pasirinktų ir suprastų, kad jo karjera yra procesas. KALBA edukacijos rinkoje sėkmingai gyvuoja jau 25 metus. Per tą laiką, ne tik sukaupėme didžiulį bagažą žinių, kontaktų ir sėkmės istorijų, bet ir tarptautinę patirtį, kuri leido sukurti Darnaus žmogaus centro instrumentus, kurių pagalba moksleiviai ir mokytojai gali sau rasti tinkamiausius išsilavinimo, kompetencijų kėlimo ar karjeros sprendimus, neabejojant jų kokybe”, - pridūrė Rytis.

Renginys vyks spalio 3 d. Žalgirio arenoje, o spalio 4 d. LITEXPO (nuo 10 iki 17 val.).

Daugiau informacijos apie renginį ir NEMOKAMUS BILIETUS rasite www.kalba.lt.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Kas plauna smegenis Lietuvai: apklausos rodo, už ką verta padėkoti Putinui ir kur prašovė Kremlius (469)

Lietuviai, kam jums ta kariuomenė? Nereikia jums ES ir NATO – vien išlaidos, nelaimės, pamintos...

Po „Brexit“ sukelto chaoso Britanijoje – nerimas iš Europos lyderių: JK tai būtų katastrofiška trys scenarijai (9)

Europos Sąjunga antradienį paragino Didžiąją Britaniją apsispręsti, kaip ji nori tęsti...

Pasikeitus mokesčiams, keičiasi ir pensija: dirbantys savarankiškai turėtų pasiskaičiuoti (38)

2019 metais įsigalioję mokestiniai ir pensijų kaupimo pakeitimai palietė visus dirbančiuosius,...

Nesėkmingą greičio ruožą įveikęs Vanagas: valandos per dvi dienas neatsiloši (73)

Benediktui Vanagui ir Sebastianui Rozwadowskiui, „ General Financing team Pitlane “ ekipažas,...

4 mėnesių kūdikis vis dar komoje: iš mediko – niūri prognozė (74)

Po dar vieno sukrėsto vaiko sindromo atvejo, kai kūdikis atsidūrė komoje, prof. dr. Rimantas...

Aštunta diena Dakare sėkminga ne visiems lietuviams – dėl geriausio rezultato laukia kova papildyta 02.54 val. (331)

Aštuntoji Dakaro ralio diena buvo permaininga kaip niekada. Organizatoriai žadėjo nelengvą dieną,...

Gintarė Karaliūnaitė pirmą kartą prabilo apie santykius su Rolandu Janavičiumi: tai buvo pirma ir vienintelė abipusė meilė (68)

Dažnai sakoma, kad itin populiariems pramogų pasaulio atstovams, retai sekasi asmeniniame gyvenime....

Istorinis balsavimas: „Brexit“ susitarimas atmestas, balsuos dėl nepasitikėjimo May (742)

Antradienio vakarą, 19 valandą vietos (21 val. Lietuvos) laiku, po ilgų derybų ir premjerės...

Vilnietė patikrino, ką galima rasti Lenkijos išparduotuvių miestelyje: užėjus į pirmą parduotuvę mane ištiko euforija (205)

Iš Italijos slidinėjimo kurorto į Lietuvą garmėjusi Agnė negalėjo praleisti progos aplankyti...

Šaltojo karo metu netrūko kuriozų: juoką sukėlė pasikėsinimas į JAV šnipų lėktuvą (30)

Šaltasis karas tarptautinėje arenoje buvo neramūs laikai. Abi kariaujančios pusės darė viską,...