Neįtikėtinai paprastas kiaušinių dažymo būdas, o rezultatas – sužavės

 (28)
Kaip ir kiekvienais metais artėjant Velykoms metas pradėti ieškoti naujų būdų margučiams papuošti. Kai kurioms šeimininkėms įprastas dažymas maistiniais dažais ar svogūnų lukštais jau pabodo, todėl siūlome išmėginti šį natūralų, tačiau įspūdingai atrodantį dažymo būdą.
Kiaušiniai
© Stopkadras

Viskas, ko jums reikės - marinuotų burokėlių sulčių, acto ir izoliacinės juostos. Sumaišykite burokėlių sultis su šaukštu acto.

Paimkite išvirtus baltus kiaušinius, ant jų tolygiai klijuokite izoliacinės juostos kvadratėlius, juos dar kelis kartus perbraukite dedertinio šaukštelio galiuku, kad įsitikintumėte, jog juostelė tikrai prilipo. Apklijuotą kiaušinį kelioms minutėms nardinkite į paruoštus dažus. Nenusigąskite, kad nuvalius popieriniu rankšluosčiu atrodys, jog kiaušinis neįgavo jokio atspalvio.

Ant nuvalyto kiaušinio (apklijuoto kvadračiukais) klijuokite pailgą juostelę ir kiaušinį dar kartą nardinkite į dažus. Šį kartą ilgesniam laikui - 10-20 min. Ištraukę kiaušinį nusausinkite, nuklijuokite lipnią juostą ir pamatysite, kad jūsų margutis aprengtas švelniai rožiniais marškinėliais. Dažymui galite rinktis ir kitus natūralius dažus.

Kaip dažyti kiaušinius detaliau galite pamatyti šiame vaizdo įraše:

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Velykos

Toksinus iš organizmo valanti sriuba vos per 20 minučių (15)

Šis nesudėtingos ir greitai paruošiamos sriubos receptas – nuostabiai gardus ir gaivinantis būdas pašalinti toksinus iš organizmo. Išmėginkite – nepasigailėsite!

Kauniečiai vėl sužibėjo: rideno milžinišką margutį (18)

Žvarbus antrosios Šv. Velykų dienos oras neatbaidė Kauno jaunimo – į Laisvės alėją jie išrideno spalvingą margutį – milžiną, sveriantį daugiau kaip 300 kilogramų.

Produktai gelbėtojai: gerina virškinimą, lengvina pagirias ir yra kone kiekvienuose namuose (26)

Išsipūtęs pilvas, pykinimas, galvos skausmas – bėdos, kuriomis skundžiasi dažnas, pakilęs nuo Velykinio stalo.

Įpyko dėl lietuviškų Velykų: laisva diena, balius, mišrainė, bet vieno atributo trūksta (201)

Kalbama, kad Velykos pamažu praranda savo prasmę, žmonės pamiršta, kam jos reikalingos ir piktinasi, kad ši diena nuvilianti, nes ruošiamasi joms vos ne kaip Kalėdoms, o dovanų nėra. Vis dėlto kunigas ramina ir tikina, kad švenčiame gražiai – lietuviai per Velykas susirenka ir pabūna su šeima, o tai ir yra pagrindinė šios šventės prasmė.

Įvardijo, kiek kiaušinių galima suvalgyti per dieną: skaičius gerokai mažesnis nei manote (115)

Artėja metas, kai sėsime prie vaišių stalo, ant kurio tikrai bus ir didelis indas su margučiais.