aA
Nuo 2019 m., atsižvelgiant į jaunų žmonių norą dirbti ne tik ištęstinių, bet ir nuolatinių studijų metu, SMK būsimiems studentams siūloma rinktis naują studijų būdą – nuolatinį sesijinį. Tokį studijų būdą bus galima lengvai derinti su darbu. Paskaitos vyks nuo pirmadienio iki šeštadienio po 1 savaitę per mėnesį, rašoma pranešime spaudai.
Studentai
Studentai
© SMK nuotr.

Per vienerius studijų metus paskaitos vyks 8 savaites. Studijų trukmė 3 metai.

Paskaitų savaitės orientacinis laikas pirmadieniais – penktadieniais vakarais nuo 16.30 val. iki 20.30 val. ir tos savaitės šeštadienį nuo 9.00 val. iki 16.00 valandos.

SMK galima rinktis ir intensyvias studijas, kurios puikiai tinka tiems, kurie yra baigę profesinę mokyklą, mokėsi kitoje aukštojoje mokykloje, tačiau studijų nebaigė, arba nori įgyti kitą specialybę. Tokie studentai gali būti priimti į aukštesnį kursą ir studijuoti pagal sudarytą individualų studijų planą. Jiems ne tik sutrumpės studijų laikas, bet ir sumažės studijų kaina.

Motyvacija taip pat svarbus atrankos kriterijus

SMK – atvira aukštoji mokykla, gerbianti kiekvieno asmens teisę į mokslą ir tobulėjimą. Ši aukštoji mokykla skatina aukštojo mokslo prieinamumą ir atvirumą. Todėl, stojant į SMK, svarbus atrankos kriterijus yra ne tik brandos atestate įrašyti pažymiai, bet ir asmens motyvacija ir noras mokytis.

Būtent motyvacinis pokalbis gali padėti stojantiesiems tinkamai pasirinkti studijų programą, kuri labiausiai atitiktų individualius gebėjimus ir atskleistų asmenybės potencialą.

Studentai
Studentai
© SMK nuotr.


Laikydama motyvaciją vienu iš kertinių sėkmės veiksnių mokymosi ir tobulėjimo kelyje, SMK kviečia pasitikrinti savo motyvaciją ir pasirengimą studijuoti pagal dominančią studijų kryptį ar programą. Motyvacijos ir pasirengimo studijuoti įvertinimas gali daugeliui padėti geriau pažinti savo galimybes ir tinkamai pasirinkti profesinį kelią. Tuo pačiu šis įvertinimas taps sudėtine Jūsų konkursinio balo dalimi.

Registruotis motyvaciniam pokalbiui galima čia.

SMK galima įgyti tarptautinį CIBTAC sertifikatą

SMK suteikta Tarptautinės grožio terapijos ir kosmetologijos konfederacijos (CIBTAC) akreditacija. CIBTAC akreditacija patvirtina, kad SMK Estetinės kosmetologijos studijų programos studentai turės galimybę papildomai įgyti ir tarptautinį CIBTAC sertifikatą, o jų kvalifikacija bus pripažįstama ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniu mastu.

CIBTAC kvalifikacijos teikiamos nuo 1977 metų. Akredituoti centrai, įsikūrę visuose žemynuose, siekia diegti ir palaikyti aukščiausius tarptautinius standartus grožio terapijos ir SPA paslaugų mokyme.

Nuo šiol SMK Estetinės kosmetologijos studijų programos studentai, absolventai ir kiti kosmetologijos srityje dirbantys specialistai galės dalyvauti mokymuose, laikyti tarptautinį egzaminą, o, jį išlaikę, įgyti tarptautinį CIBTAC sertifikatą veido odos priežiūros, kosmetikos naudojimo principų, grožio terapijos paslaugų ir kitose srityse.

Socialinių mokslų kolegija yra didžiausia Lietuvoje nevalstybinė aukštoji mokykla, veikianti nuo 1994 metų, įsikūrusi Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Kolegija siūlo platų studijų programų pasirinkimą informatikos, sveikatos, menų, verslo ir viešosios vadybos, teisės, socialinių mokslų studijų krypčių grupėse. Čia dėsto savo sričių profesionalai, praktikai: TV renginių vedėjas, prodiuseris Arūnas Valinskas, aktorė Ilona Balsytė, mados apžvalgininkas Arnoldas Remeika-Bomberis, mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikytė, mados namų įkūrėja Erika Vitulskienė, verslininkė Sabina Repčenkienė, profesionali makiažo meistrė, tinklaraštininkė Vytautė Žališkevičiūtė ir kiti.

Studijos 2019
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(5 žmonės įvertino)
2.6000

Top naujienos

Delfi PliusDaiva Žeimytė-Bilienė, laida „Iš esmės“

Rusijai – pirmieji akivaizdžiai nemalonūs signalai: žlugimas neišvengiamas nurodė, kokie scenarijai realiausi (1)

„Tai, kas man kelia optimizmą ir yra mano optimizmo pagrindas – rusai Ukrainoje neturi...

Norint išsigryninti didelę sumą pinigų, bankas prašys paaiškinimo: siekia apriboti rizikas

Nuo rugsėjo 1-osios „ Swedbank “ banke norintys išsigryninti 10 tūkst. Eur ar daugiau, bankui...

Ukrainos žvalgybos vadovas: buvo surengtas pasikėsinimas į Putino gyvybę

Ukrainos gynybos ministerijos Vyriausiosios žvalgybos valdybos pirmininkas Kyrylo Budanovas tvirtina,...

Milžiniškos eilės verčia apsišarvuoti kantrybe: norintys gauti asmens dokumentą randa paprastą išeitį

Jei prieš atostogas susigriebėte, kad asmens tapatybės kortelė ar pasas baigia galioti, reikės...

Maskvai – Italijos planas dėl karo Ukrainoje

Maskva gavo ir nagrinėja Italijos pasiūlytą planą karui Ukrainoje užbaigti. Apie tai pranešė...

Karas Ukrainoje. Ukraina skelbia Rusijai padariusi beprecedentį nuostolį: ačiū propagandistams britų žvalgyba: „Terminator“ rusams vargu ar padės (2)

Rusijos kariuomenė ir toliau intensyviai atakuoja Rytų Ukrainą. Pranešama, jog sekmadienį...

Policija paviešino, kaip buvo sulaikytas Egidijus Dragūnas: atsiprašo už atlikėjo leksiką (4)

Lietuvos policija neseniai pasidalijo įrašu, kuriame matyti, kaip sulaikomas Egidijus...

Su Putinu šokusi buvusi Austrijos ministrė pasitraukė iš „Rosneft“

Buvusi Austrijos užsienio reikalų ministrė Karin Kneissl, kuri prieš keletą metų per savo...

Bidenui – Pekino perspėjimas (1)

Pekinas pirmadienį pareiškė esąs pasirengęs ginti savo nacionalinius interesus dėl Taivano, taip...

Auksinėje vietoje esančios sanatorijos pardavimas pakvipo skandalu: netikėtas planas sudomino net STT (2)

Respublikinei Vilniaus universitetinei ligoninei paėjusią savaitę netikėtai pranešus, kad bus...