Plastinės operacijos: kiek kas kainuoja?

 (31)
Kauno Plastinės chirurgijos centro gyd. Saulius Vikšraitis atsako į klausimus, į kuriuos nespėjo atsakyti DELFI konferencijos metu.
© Shutterstock nuotr.

Ar galima krūtis padidinti ne implantais, o injekcijomis? Kiek tai kainuotų?

Taip, krūtis galima padidinti ne tik implantais, bet ir stabilizuotos hialurono rūgšties užpildu – „Macrolane“ (į vieną krūtį leidžiama 80-100 ml). Procedūros kaina 9000 - 10000 Lt. Užpildas rezorbuojasi po 1,5 metų. Norint efektyvesnio rezultato, rekomenduojama procedūrą kartoti po metų. Taip pat krūtinę galima padidinti autoimuniniais riebalais. Kaina 7000-8000 Lt. Riebalai rezorbuojasi 1,5-2 m.

Saulius Vikšraitis
Saulius Vikšraitis
© DELFI / Audrius Solominas

Ar tiesa, kad krūtų implantus geriausiai dėtis moterims jau pasigimdžiusioms vaiką? Be to, girdėjau, kad juos po to reikia keisti kas 10 metų, ar taip?

Krūtų didinimo operacija g.b atliekama įvairiame amžiaus tarpsnyje. Nėra medicininių įrodymų, patvirtinančių, kad krūtų implantai turi įtakos maitinimui krūtimi. Po 10 m. rekomenduojama pasirodyti plastikos chirurgui ir pasitikrinti ultragarsu. Esant formos, savijautos pokyčiams, patariama keisti implantus, jei ne – keisti nereikia, rekomenduojama tikrintis kas 3 metus.

Kiek kainuotų tik vienos krūties sumažinimas?

Vienos krūties mažinimo operacijos kaina – 5000 Lt. Į operacijos kainą įskaičiuota nejautra, lovadieniai, perrišimai, pooperacinė liemenėlė.

Ar taikote nuolaidas, jeigu pvz. po tų 10 metų klientė grįžta pakeisti implantų krūtyse?

Taip, suteikiame nuolaidas, jos priklauso nuo implantų rūšies.

Kiek kainuoja nosies plastinė operacija?

Nosies plastinės operacijos kaina: 6000 - 7000 Lt.

Nuo kelių metų galima darytis plastinę nosies operaciją?

Nuo 18 m. Esant trauminiams defektams, su tėvų sutikimu, - nuo 16 m.

Kiek kainuoja nosies pertvaros ir kuprelės pašalinimo operacija jūsų klinikoje?

Kaina - 6500-7600 Lt.

Ar riebalus nusiurbus, galima numesti svorio?

Riebalų nusiurbimas – ne svorio mažinimo, bet kūno kontūro korekcijos operacija. Svorio kitimai nežymūs, linijos dailesnės.

Maždaug kokio amžiaus moteris turėtų pradėti veido korekciją injekcijomis, kad ilgai nepasentų, tiksliau, kad nepavėluotų? Ar yra didelis rezultato skirtumas, kai injekcijos pradedamos naudoti 25 m., 35 m. ar 45 m amžiaus pacientui. Ar nuo amžiaus priklauso rezultato efektyvumas?

Veido korekcija injekcijomis rekomenduojama esant išreikštoms mimikos raukšlėms. Virš 50 m. moterims procedūros efektyvumas nepakankamas.

Kiek matosi, plastinės operacijos yra daugiau įnoringų ir turtingų žmonių privilegija, taip?

Šiuo metu operacijoms atvyksta įvairių socialinių sluoksnių pacientai. Klinika suteikia galimybę už operacijas atsiskaityti išsimokėtinai, naudojantis lizingo paslauga.

Ar įmanoma "sutvarkyti" natūraliai didelę krūtinę D-E dydžio, t.y. ją pakelti, suteikti formą. Ar tai labai brangu?

Taip galima, atliekamas krūtų mažinimas bei pakėlimas. Operacijos kaina 7500-8000 Lt.

Kas kiek laiko po krūtų mažinimo operacijos reikia pasitikrinti?

Po krūtų mažinimo operacijos gydytojui reikia pasirodyti po metų ir po 5 metų.

Ar Lietuvoje stuburo išvarža (L5-S1) gali būti operuojama pro pilvą, nepažeidžiant nugaros raumenų?

Mūsų klinikoje tokio pobūdžio operacijos neatliekamos.

Yra tekę girdėti apie veido pakėlimo operacijas su siūlais (?) Ar jūs tokias atliekate? Kiek girdėjau, tokioms operacijoms nereikalinga visiška narkozė ir viskas atliekama greičiau, paprasčiau?

Mūsų klinikoje ši paslauga neatliekama.

Kokios komplikacijos gali kilti po nosies pertvaros ir kuprelės korekcijos? Ar norimą rezultatą galima pasiekti po pirmos operacijos? Kiek laiko po operacijos turi praeiti, kad galėtum vėl įsilieti į normalų gyvenimo ritmą?

Šios galimos pooperacinės komplikacijos: infekcija, chroninės slogos paūmėjimas, galimos smulkios korekcinės operacijos.Po šios operacijos pacientas į normalų gyvenimo ritmą gali sugrįžti po 2-3 savaičių.

Kas kiek metų gali prireikti kitos operacijos - veido ar kaklo?

Po 7-10 metų.

Kokios dažniausios komplikacijos po krūtų didinimo operacijos krūtų implantais? Kas tai lemia? Kiek tai priklauso nuo gyd. nurodymų, laikymosi po operacijos ir kiek nuo paties organizmo ar kitų veiksnių?

Galimos šios komplikacijos: krūties kontraktūra 3-5 proc., implantų trūkimas, želės nutekėjimas, defliacija, implanto pulsacija, skausmas, infekcija, spenelio ir krūties pajautimo pokyčiai.

Po traumos yra šiek tiek iškrypusi nosies pertvara. Vizualiai matosi tik iš priekio. Ar ji toliau nekryps? Ar reikia darytis plastinę operaciją?

Rekomenduojama apsilankyti ir pasikonsultuoti pas plastikos chirurgą ir loristą.

Kas naujo krūtų didinimo operacijose? Tai yra, kokie dabar dedami implantai, kuo užpildomi, gal sumažėjusi operacijos rizika? Ar teisybė, kad po kurio laiko implantus reikia keisti? O gal jau nebe?

Šiuo metu naudojami kohezyvine žele užpildyti implantai, taip pat naudojami implantai užpildyti dvigubo standumo žele (dažniausiai rekomenduojami moterims, kurių krūtinė pakritusi). Po 10 m. rekomenduojama apsilankyti pas plastikos chirurgą ir pasitikrinti ultragarsu. Esant formos, savijautos pokyčiams patariama keisti implantus, jei ne – keisti nereikia, rekomenduojama tikrintis kas 3 metus.

Balandžio 15 d. man buvo įdėti krūtų implantai su fiziologiniu tirpalu, bet juos daug kas peikia, kodėl? Kokie minusai jų ir kokie pliusai?

Kartais implanto vožtuvas „paleidžia“ vandenį ir krūtys subliūkšta. Tikimybė kad taip atsitiks - apie 5%.

Domina vokų korekcija... Prieš kiek laiko reikia registruotis, ar didelės eilės?

Konsultacijoms reikėtų registruotis iš anksto, maždaug prieš 2-3 savaites.

Kas, jūsų nuomone, yra geriausias Lietuvoje plastikos chirurgas? Į ką kreiptumėtės pats ir patartumėte savo draugams?

Gerbiu visus savo kolegas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Gydytojas pataria

Plastinės operacijos: kiek kas kainuoja? (31)

2011 gegužės mėn. 6 d. 18:02
Kauno Plastinės chirurgijos centro gyd. Saulius Vikšraitis atsako į klausimus, į kuriuos nespėjo atsakyti DELFI konferencijos metu.

Krūtų didinimas: plastikos chirurgas sklaido mitus (2)

2011 gegužės mėn. 6 d. 00:00
Plastinės chirurgijos centro gyd. dr. Tautrimas Aštrauskas sklaido labiausiai paplitusius mitus apie krūtų didinimą.

Vaistininkas pataria. 8 atsakymai apie sąnarių priežiūrą (22)

2011 gegužės mėn. 5 d. 00:00
Priežasčių, kodėl atsiranda sąnarių skausmas - daugybė. Apie sąnarių ligas kasmet primena atvėsę orai, kai kurie žmonės sąnarių skausmą jaučia intensyviau padirbus fizinį darbą.

S.Vikšraitis: populiariausia – krūtų didinimo operacija (92)

2011 gegužės mėn. 4 d. 18:13
"Visame pasaulyje, o ir Lietuvoje, krūtų didinimo operacijos yra pačios populiariausios, nes "lietuvaitės yra gražios, lieknos, bet nedidelėmis krūtinėmis", - teigė DELFI konferencijoje dalyvavęs Kauno Plastinės chirurgijos centro chirurgas Saulius Vikšraitis.

Vaistininkas pataria. Testas: ar jums trūksta magnio? (1)

2011 gegužės mėn. 4 d. 00:00
Reta kuri iš mūsų, paprašyta apibūdinti savo savijautą pavasarį, nepasiguostų, kad jaučiasi nusilpusi, apatiška, greičiau pavargsta fiziškai ir protiškai.

Vaistininkas pataria: kitoks, bet sklandus moters gyvenimo etapas (8)

2011 gegužės mėn. 3 d. 12:55
Dauguma mūsų, perkopusios 50 metų gyvenimo slenkstį, pasijuntame nebe tokios gražios, sveikos, reikalingos, mylimos. Kai kurios dėl to labai išgyvename, kaltiname save, jog galbūt kažką padarėme blogai.

Apie intymią higieną ir nemalonias ligas (192)

2011 balandžio mėn. 29 d. 00:00
Moteris neretai vargina įvairūs nemalonūs pojūčiai išorinių lytinių organų srityje: niežulys, perštėjimas, skausmas, paburkimas, gausios ir nemalonaus kvapo išskyros. Tai būna bet kokio amžiaus moterims.

Ar jūs įsitikinusi, kad nesate nėščia? (18)

2011 balandžio mėn. 28 d. 00:00
Ankstyvo nėštumo ženklai ir simptomai gali būti apgaulingi, be to, kiekvienas nėštumas, kaip ir kiekvienas naujagimis, yra skirtingas. Taigi nemanykite, kad kiekvieno nėštumo metu jausite tuos pačius simptomus.

Seksologas pataria: menopauzė ir seksas (52)

2011 balandžio mėn. 23 d. 00:00
Daugumai moterų menopauzė – ne vien karščio priepuoliai, tačiau pokalbiai su gydytojais tikrai ne visada padeda rasti atsakymų į tikrai aktualius klausimus. Menopauzės metu sekso tema itin aktuali, tačiau daugumai medikų ji yra tabu.

Vaistininkas pataria: vitaminų kokteilis mūsų nagams (1)

2011 balandžio mėn. 21 d. 00:00
Susilpnėję, išsausėję, netekę natūralaus žvilgesio, skilinėjantys, lūžinėjantys, „nusisluoksniavę“, pakitusios spalvos. Jei nors du iš šių požymių pavasarį galite pritaikyti savo nagams, vadinasi, su jais buvo kaip reikiant „padirbėta“.

Faktai apie endometriozę (21)

2011 balandžio mėn. 19 d. 00:00
Endometriozė yra dažna ir ypač varginanti 20-40 m. amžiaus moterų liga. Rečiau ja serga vyresnės moterys ir labai retai - paauglės.

Plastikos chirurgai pataria II (6)

2011 balandžio mėn. 16 d. 00:00
Kokios yra pačios populiariausios jauninančios procedūros moterims (vidutinio mažiaus)?

Plastikos chirurgai pataria I (5)

2011 balandžio mėn. 15 d. 00:00
Norėjau sužinoti, ar yra kažkokių priemonių, kaip be sintetinių implantų pasididinti krūtinę? Nors truputį... Šiuo metu B dydis. Girdėjau, kad užsienyje nusiurbiami riebalai nuo kitos kūno vietos ir įšvirkščiami į krūtis – ar pas mus taip daroma?

Vaistininkas pataria: probleminės odos priežiūra (1)

2011 balandžio mėn. 14 d. 00:00
Odos būklė keičiasi skirtingais metų laikais - žiemos metu normali oda gali tapti sausa, o vasarą per karštį gali tapti riebi, taip pat ir menopauzės laikotarpiu.

Ką reikia žinoti apie bakterinę vaginozę? (21)

2011 balandžio mėn. 13 d. 14:16
Bakterinė vaginozė (BV) - dažniausia vaisingo amžiaus moterų makšties infekcija. Ji taip pat būdinga ir nėščioms moterims.

Norint suprasti celiulito esmę, būtina daugiau žinoti apie riebalus (10)

2011 balandžio mėn. 11 d. 14:00
Celiulitas – tai ne paprastas riebalinis audinys, o išoriniai pakitimai, susiję su kai kuriais organizmo sutrikimais. Kokie mes bebūtume liesi, vis vien po oda turime riebalinio audinio, kuris bet kada gali išsivystyti į celiulitą.

Moteriškos bėdos, arba kodėl gydytojas gali paprašyti priaugti svorio (19)

2011 balandžio mėn. 11 d. 13:56
Menstruacijų ciklas kiekvienai moteriai – ne tik intymus, bet ir itin individualus klausimas. Vienos jaučia tik mažą diskomfortą, kitos kas mėnesį kenčia nuo siaubingų skausmų. Kas yra normalu, o kas – pakankama priežastis kreiptis į gydytoją?