aA
Visko pradžia buvo labai seniai, maždaug prieš septyniolika metų. Dirbau mažoje parduotuvėje pardavėja Kaune. Buvau išsiskyrusi su vyru,auginau mažą dukrytę. Gerbėjų aplink tikrai sukosi nemažai. Bet aš nesivėliau į naujas pažintis. Tiesiog nenorėjau. Į parduotuvę dažnai užsukdavo aukštas, simpatiškas vaikinas. Mes bendraudavom, JIS žinojo visą mano gyvenimo situaciją, bet niekada nepakvietė į pasimatymą (manau, kad nedrįso, nes matė, kaip visus veju šalin)… Man tiesiog buvo malonu su JUO bendraut.
Pasimatymas
© Corbis/Scanpix

Bėgo metai…Pakeičiau darbo vietą. Netyčia aš su JUO susitikau Kauno Sporto Halėje. Vyko krepšinio varžybos, o aš su drauge pardavinėjau krepšiniui skirtą atributiką. JIS, kaip visada, pamatęs mane, be galo apsidžiaugė.

Paklausė, kaip man sekasi gyvenimas, kaip auga mano dukrytė, gal jau turiu gyvenimo draugą…O aš JAM tik patvirtinau, taip, gyvenu aš jau ne viena. Gal tai JĮ sustabdė, gal tiesiog nenorėjo man maišytis…Palinkėjo tik sėkmės. Likau be JO. Bet tada dar nesupratau, ką aš darau.

Prabėgo dar keleri metai…Birželio mėnuo. Baikerių Show renginys Kaune. Įkyriai pristojau prie savo gyvenimo draugo, kad mes turime būtinai ten būti, turime matyti šį renginį. Ir štai, vaikštom susikabinę už rankučių, apžiūrinėjam motociklus…Nepatikėsit – tiesiog kaktomuša aš ir vėl sutinku SAVO SVAJONIŲ VYRĄ. Bet kodėl taip turi būti… aš ne viena. JIS pamato mane, mirkteli man akį. Kaip aš norėjau pribėgti prie JO, apkabinti. Deja, likimas mus vėl išskyrė.

Tos pačios vasaros sekmadienio rytas. Gaminu šeimynai pusryčius. Apsižiūriu – nėra duonos. Siunčiu dukrą, draugą į parduotuvę… Abu kategoriški – ne, tingim. Kas gi man belieka, eiti pačiai. Treningo kelnės, palaidinukė, plaukai surišti į uodegytę… Štai, aš jau ir parduotuvėje prie kasos. Prieš mane apsipirkinėja mano mielas, išsvajotas vaikinas…

Pamačiau, ir pasimečiau. Pati sau atrodžiau baisiai (juk sekmadienio rytas).O taip norėjau JĮ apkabinti ir pasakyti – aš TAVĘS taip ilgai laukiau…Širdelė nerado vietos. Mes vėl abu pakalbėjom. Pasirodo, JIS čia šalia net negyvena, tiesiog važiavo pro šalį ir sustojo ŠITOJ parduotuvėj apsipirkti. Bet…ir vėl išsiskyrėm. Man buvo nedrąsu, nes tą akimirką aš jaučiausi pati sau negraži. Kvaila turbūt, ar ne?! O JAM gal irgi trūko ryžto...

Prabėgo dar pusmetis. Ką tik visi buvom atšventę naujų 2009 metų sutikimą. Piniginėje turėjau 20 litų, o pragyventi iki atlyginimo reikėjo dar savaitę. Pasiėmiau būtiniausius produktus, ėjau link kasos. Akis užkliuvo už laikraščio (savaitgalinio). Pagalvojau, ai nepirksiu, juk programą rasiu internete, be to, juk pinigų neturiu. Na, bet man to laikraščio TAIP REIKIA... Vis tik nusipirkau.

Grįžus namo, įsipyliau kavos į puodelį, pasiėmiau tą laikraštį paskaityt. Ir Jūs nepatikėsit, atsiverčiu laikraštį... ir vėl matau JĮ. Tai straipsnis apie Barako Obamos būsimą inauguraciją, apie tai, kur mūsų šalies prezidentas Valdas Adamkus gyvens, kokiam viešbuty Jam paruošti apartamentai. Ir visa tai ruošia MANO SVAJONIŲ VYRAS. Pasirodo, JIS čia dirba ( Vašingtono viešbutyje).

Tik šią akimirką aš galutinai supratau – JIS reikalingas man. Noriu JĮ pamatyti. Galų gale nuoširdžiai pašnekėti... Gal JIS turi savo šeimą, gal aš jam nereikalinga. Tarp mūsų nebuvo nieko, jokiu bučinių ar meilaus dūsavimo. Tiesiog man prieš akis iškyla JO nustebimas, begalinis džiaugsmas mane pamačius. Gal tai mūsų gyvenimo šansas?! Gal mes skirti vienas kitam?!

Gaila, šita mano istorija be pabaigos... Tiesiog aš JO nebesutinku. Gal todėl, kad pati dabar labai mažai būnu Lietuvoje?! Gal netyčia JIS pats perskaitys šį mano laišką??? Kvaila turbūt tikėtis, ar ne?

Visai atsitiktinai vienas žmogus man pasakė tokį dalyką – visi mes turime meilės drugelį. Tik vieną jis suranda greitai ir atsitupia ant peties, o kitam reik laukt ilgiau. Laukt, kol drugelis suras tavo petį ir nutūps ant jo. Aš kantri, laukiu savo drugelio.

Pagarbiai Daiva

P.S. Ši mano gyvenimo istorija tikra, neišgalvota. Aš dažnai galvoju apie šį žmogų. Kai tik jį prisimenu, mano širdelė spurda. Ilgai galvojau kaip man pasielgti...ar bandyti pačiai ieškoti JO. Tai padaryti mane paskatino dukros sapnas. Norit tikėkit, norit ne. Mano mama jau mirusi šešeri metai. Dukra ją susapnavo (apie tai galima būtų parašyti atskirą istoriją). Mama anūkei pasakė - tavo mama savo meilę turi surasti pati, ji tikrai žino, ko nori. Po šio mamos vadinamo palaiminimo aš ir išdrįsau parašyti šią gyvenimo istoriją.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Parašykite mums, kaip širdis Jums padėjo pasirinkti – mylimąjį, darbą ar priimti kitą sprendimą, o gražiausią istoriją apdovanos penkerių metų gimtadienį švenčiantis Ajurvedos centras „Shanti“.

Savo istorijas, parašytas taisyklinga lietuvių kalba (su ą, ę, į, ų ir kt.), iki spalio 27 d. siųskite elektroniniu paštu gyvenimas@delfi.lt, o kitą dieną paskelbsime 3 nugalėtojus - gražiausių istorijų autorius.

Visi DELFI projekto "PAŽINK SAVE: rūpinamės širdimi" straipsniai čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Pinigų tema lietuviams kalbėti gėda ne mažiau nei apie seksą: jei už žinias rašytų pažymį, dažnas gautų 4 (3)

Pinigų klausimas lietuviams kartais yra toks pats tabu kaip ir seksas ar politika. Dar labiau nejauku...

Kodėl lietuviški kurortai yra daug blogiau nei užsienio: turtingųjų pasaulis Interlakenas ir jo beprotiškos kainos (67)

„Niekada nevažiuočiau į lietuviškus kurortus“, „Palanga – brangi tragedija“, „Į...

Bretanė – vieta, kur saugoma istorija ir gerbiamos tradicijos (4)

Gerai išvystytas Prancūzijos greitųjų traukinių (TGV) transporto tinklas suteikia unikalią...

Linkytė ir Vaitiekūnas papasakojo apie slogias mintis ir kaip pavyko pamilti save (52)

Laisvės pikniko metu „Rytojaus jaunimo“ diskusijų zonoje didelio susidomėjimo sulaukė...

Gamtos ženklus stebinti dzūkė jau žino, kokie bus rudens orai ir kada sulauksime pirmojo sniego (50)

Gamtos ženklus stebinti ir orus pagal juos prognozuojanti marcinkoniškė Janina Janušauskienė...

Tyli povandeninė revoliucija: prasidėjo, kaip brangus žaisliukas pinigingam elitui, bet tampa norma (18)

Grakštus laivas trukteli į priekį, ir keturi jo keleiviai, žvelgiantys į Monako panoramą,...

Vilniuje ištekėjo televizijos laidų vedėja Ugnė Galadauskaitė (316)

Šeštadienio popietę sostinėje esančioje Šventų Jonų bažnyčioje amžiną meilę savo...

Tūkstančiai žmonių suplūdo į Nemuno saloje vykstantį „Laisvės pikniką“ (123)

Šeštadienį Kauno Nemuno saloje vyksta festivalis „ Laisvės piknikas “, į kurį susirinko...

Laivų statyba Mėmelyje: nuo burlaivio iki „Titanikui“ galėjusio prilygti milžino (1)

2019 metai Klaipėdoje paskelbti Didžiojo elingo metais. Prieš 100 metų Klaipėdoje pradėjo veikti...

Lietuvoje ūkininkaujantis talyšas – greitai žemės ūkis bus kitoks (2)

Tęsiame pokalbių ciklą su LR ŽŪR nariais. Šį kartą apie nuveiktus darbus, pasiektus rezultatus...