Lietuvos etnografijos muziejus Rumšiškėse kviečia į ypatingą Adventinį miestelį, kuris vyks du gruodžio savaitgalius – 9–10 ir 16–17 dienomis. Muziejaus miestelis sušvis ir pakvies visus į nepamirštamą nuotykį: jaukiuose nameliuose Jūsų lauks daugybę veiklų ir edukacijų paruošę amatininkai – galėsite susiverti, nusipinti, išsivelti ar išsikirpti išskirtinę kalėdinę puošmeną sau ar kitam. O kur dar šventiniai meduoliai arba tradicinių saldainių vyniojimo dirbtuvėlės?

ADVENTINIS MIESTELIS 2022 / R. ŽALTAUSKO NUOTR.

Adventinės muzikos apgaubtoje miestelio aikštėje sušalti neleis jauki laužo šiluma, kvapni arbata ir netikėta „lioterija“, taip pat saldaturgis bagotas, kad Kalėdos būtų pilvotos: džiovinti obuoliukai, spanguolės, riešutai ir kiti gardumynai. Gal dar ir riebią silkę kas pasiūlys iš statinės, kad po Kūčių sakytumėt: riebi silkė – žandus vilgė! Žinokite – saldaturgyje nepabuvęs, Kalėdoms nepasiruoši!

Turgus turgum, bet reikia ir dvasią pamaitinti – su Kūčių valgiais, papročiais bei tradicijomis susipažinsite bei kalėdaitį išsikepsite, adventinių žaidimų, būrimų ir giesmių drauge pasimokinsite.

ADVENTINIS MIESTELIS RUMŠIŠKĖSE 2022 / R. ŽALTAUSKO NUOTR.

Kaip nurodoma Lietuvos etnografijos muziejaus pranešime žiniasklaidai, Adventinis miestelis vyks gruodžio 9–10 ir 16–17 dienomis, 12:00–17:00 val. Lietuvos etnografijos muziejuje, Rumšiškėse.

PROGRAMA

Netrukus paskelbsime interaktyvų Adventinio miestelio žemėlapį.

Organizatoriai pasilieka teisę nežymiai keisti programą.

ADVENTINIS RUMŠIŠKIŲ MIESTELIS 2022 / R. ADOMAVIČIENĖS NUOTR.

BILIETAI

Bilieto kaina – 10 Eur

Moksleiviams, studentams, senjorams – 5 Eur

Ikimokyklinio amžiaus vaikams – nemokamai

Renginio dieną bilietus galėsite įsigyti muziejaus kasose. Išankstinius bilietus galite įsigyti čia.

ATSISKAITYMAS

Už bilietus kasose atsiskaityti galėsite ir kortele, ir grynaisiais. Tačiau pačiame Adventiniame miestelyje už prekes galėsite atsiskaityti tik grynaisiais. Atsiprašome už galimus nepatogumus.


KITA INFORMACIJA

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, jog lankytojai gali būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, patalpintuose socialiniuose tinkluose ar kitose žiniasklaidos priemonėse.