Ką reiškia jo dovanos?dovana gali labai daug pasakyti apie jūsų santykius ir jo jausmus

 (178)
Per Kalėdas jūs tikrai sulaukėte dovanų iš savo mylimojo ar sutuoktinio. Na, visai nesvarbu, kokia proga jis jums ką nors dovanoja, tačiau jo dovanų nereikėtų ignoruoti. Ar žinote, kodėl? Ogi dovana gali labai daug pasakyti apie jūsų santykius ir jo jausmus jums.
© Shutterstock nuotr.

Rimtų pažinčių svetainės DarniPora.lt apklausa atskleidė, kad 31% apklausoje dalyvavusių moterų iš savo mylimųjų labiausiai norėtų dovanų gauti reikšmingą smulkmeną, o mažiausiai – 2% moterų – apsidžiaugtų gavusios šlepetes.

Taigi ką reiškia mylimojo dovanos?

Šlepetės. Gavote dovanų šlepetes? Bėkite nuo jo tolyn, kol dar galite! Jei vyras moteriai dovanoja šlepetes, jis greičiausiai mano, kad ji yra švelni, jų santykiai – patogūs, ir ji jam yra lyg mama, kuri rūpinsis juo visą gyvenimą. Jei nesvajojate turėti didelio vaiko, pamirškite šiuos santykius, kol dar taip neatsitiko.

Jei visgi nenorite jo palikti, bent jau stenkitės pakeisti jūsų santykius ir padaryti juos labiau panašius į vyro ir moters, o ne vaiko ir mamos. Pavyzdžiui, nuspirkite seksualius apatinius ir sušokite jam striptizą. Po tokio aistringo vakaro jis niekada nebedrįs dovanoti jums šlepečių!

Buitinė technika. Gavote dovanų mikrobangų krosnelę? Net jei apie ją seniai svajojote, paimkite savo vyrą už rankos ir paaiškinkite jam, kad buitinė technika skirta namams, o ne jums. Arba palaukite jo gimimo dienos ir padovanokite jam dulkių siurblį, ant kurio užklijuokite lipduką su jo vardu. Jei ir tuomet jis neateis į protą, jūs ištekėjote už kvailio.

Mažos, tačiau kažką reiškiančios dovanėlės. Ar jis padovanojo jums knygą, mėgstamos grupės muzikinį kompaktą ar kitą smulkmeną, kuri jus pradžiugino? Puiku! Jei vyras dovanoja reikšmingas smulkmenas, tuomet jis tikrai galvoja apie tai, kas jums patiktų. O tai reiškia, kad jūs jam rūpite ir jis nori būti su jumis. Kuklios, bet reikšmingos dovanos atskleidžia tarp jūsų esantį stiprų ryšį. Jums pasisekė!

Automobilis. Kol dar nepradėjote džiūgauti, susimąstykite. Jei jis dažnai jums dovanoja brangias dovanas, greičiausiai nori jomis jus kontroliuoti. Be to, tokios dovanos atskleidžia vyro norą turėti artimų seksualinių santykių, emocinius santykius paliekant antrame plane. Jums tokie jo kėslai nerūpi? Tuomet pradėkite džiūgauti!

Papuošalai. Jei tai sužadėtuvių žiedas, puiku, nes tai reiškia, kad jis nori jums įsipareigoti. Tačiau nenorintys įsipareigoti, bet norintys moterį iki lovos nusitempti vyrai žiedą pakeičia kitais brangiais papuošalais – pakabukais, auskarais, apyrankėmis... Keista, tačiau šis triukas dažniausiai visada pasiteisina.

Kvepalai. Ši dovana gali simbolizuoti intymumą tarp jūsų. Juk kvapas yra labai asmeninis dalykas. Jei kvepalus jums dovanoti ryžtasi menkai pažįstamas vyras, tai reiškia, kad jam nė velnio nerūpi, ar kvapas jums patiks, ar ne, kaip ir nerūpite jūs pati, taigi siųskite tokį kuo toliau. Tačiau jei jūsų ilgametis draugas ar sutuoktinis jums padovanojo jūsų mėgstamus kvepalus, būkite tikra, kad jis jaučiasi jums labai artimas.

Atostogos. Tai, kad jis nori su jumis praleisti keletą ar daugiau dienų, rodo, kad jis jums tikrai kažką jaučia ir vertina kartu praleistą laiką. Tačiau jei pastaruoju metu jūsų santykiai buvo prasti, neleiskite jam manyti, kad šios atostogos per vieną akimirką išspręs visus nesklandumus.

Kokių dovanų iš savo mylimojo gavote jūs?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kalėdos

Senoviniai naujametiniai burtai (15)

2012 gruodžio mėn. 31 d. 00:00
Dažniausiai Naujųjų Metų naktį buriama norint sužinoti, kaip seksis meilėje, ar pavyks ateinančiais metais ištekėti. Juk merginos visais laikais domėjosi, kokį vyrą gaus, kada ištekės.

Nauji metai Palangoje – karnavalo ritmu (19)

2012 gruodžio mėn. 27 d. 13:49
Nauji metai Palangoje – karnavalo ritmu
Organizatorių archyvo nuotr.
Lietuvos kultūros sostine už kelių dienų tapsiantis pajūrio kurortas Palanga svečius pasitinka įvairiomis šeimai skirtomis pramogomis bei tradicija jau tampančia karnavalo eisena, šokių pamokomis, Elfų mokyklėle mažiesiems bei Šeimos dieną atnaujinama katalikiškų šeimų priesaika.

Šventinių pramogų – į Birštoną ir Druskininkus (22)

2012 gruodžio mėn. 27 d. 13:41
Birštonas, Vlado Dobrovolskio nuotr.
Žiemą Lietuvos kurortai Birštonas bei Druskininkai nemiega grožio miegu. Priešingai – šventiniu laikotarpiu juose zujantys svečiai atvyksta ne tik pasimėgauti vietinėmis SPA procedūromis, bet ir kartu su miestelėnais sudalyvauti interaktyviuose gražiausių žiemos švenčių renginiuose.

Kaip kalėdinės lemputės buvo panaudotos moksliniame tyrime (5)

2012 gruodžio mėn. 27 d. 09:41
Žiūrėdami, kaip žmogus kelia dėžę, iš karto pasakysite, ar dėžė sunki, ar lengva. Stebėdami, kaip asmuo juda, dažniausiai suprasite, ar tai vyras, ar moteris. O kokios informacijos reikia smegenims ir kokie procesai jose vyksta, kai tam tikrą vaizdą siekiama paversti informacija apie matomą daiktą? Tai sužinoti mokslininkams padėjo kalėdinės lemputės.

Lietuva sutiko Naujuosius metus papildyta naujomis nuotraukomis (277)

2013 sausio mėn. 1 d. 00:00
Tūkstančiai vilniečių ir miesto svečių Naujuosius pasitiko Lietuvos širdimi vadinamoje Vilniaus Katedros aikštėje, o kauniečiai - prie miesto Rotušės. Minios švenčiančiųjų į viršų kėlė šampano taures, sveikino vieni kitus ir į dangų užvertę galvas stebėjo šventinius fejerverkus.

Sveikatos horoskopas 2013 metams (26)

2012 gruodžio mėn. 25 d. 15:00
Didžiąją dalį 2013 metų globos Mėnulis. Tai reiškia, kad turime imtis itin didelės atsakomybės už savo sveikatą ir gyvenimo būdą.

Sveika, Gyvate (28)

2012 gruodžio mėn. 31 d. 00:00
2013 metai bus pavaldūs juodajai vandens Gyvatei. Metų globėja jau pakeliui – Drakonas jai vietą užleis 2013 metų vasario 10 dieną.

Ž.Grigaitis su žmona Elle Naujųjų naktį šventė elitiniuose Melnburno vakarėliuose Ž.Grigaitis siunčia linkėjimus lietuviams iš Melburno! (316)

2012 gruodžio mėn. 31 d. 19:00
Žilvino Grigaičio ir Elle Martin Naujųjų sutiktuvės Melburne
Asmeninio archyvo nuotr.
Dalyvavę paskutiniosiose LNK šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ transliacijose verslininkas Žilvinas Grigaitis ir jo sutuoktinė Elle Martin išvyko į Australiją. Sutuoktinių pora lietuvišką darganotą orą iškeitė į saulėtą Melburno gaivą. Žilvinas ir Elle iš Lietuvos išvyko prieš pat Naujuosius, kuriuos sutiko besilinksmindami. Ž. Grigaitis ir E. Martin Naujųjų naktį leidosi į turnė po Melburno naktinius klubus, kur jųdviejų linksmybės tęsėsi iki paryčių.

Planšetiniai kompiuteriai ir išmanieji telefonai - labiausiai lauktos dovanos (54)

2013 sausio mėn. 2 d. 09:16
Daugelį metų stacionarių ir nešiojamųjų kompiuterių gamintojai nejuto vargo - jų produkcija nuolat turėjo didelę paklausą, o pelnas augo. Tačiau technologijų plėtra ir mobiliosios technikos naujovės į rinkos lyderius išstūmė išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius.

Pasidaryk pats: naminės žvakės (55)

2012 gruodžio mėn. 29 d. 00:00
Kalėdos - metas, kada puošiame namus, kuriame šventišką nuotaiką ir bendraudami su artimaisiais deginame žvakes. O gal ir šiaip esate romantikos mėgėjai, tad žvakė jums - ne pati blogiausia dovana? Tad turime jums pasiūlymą, kaip sutaupyti šiek tiek pinigėlių!

Auksu tviskanti Kauno eglė – ir vėl gražiausia Lietuvoje (315)

2012 gruodžio mėn. 28 d. 11:03
Jau ketvirtus metus iš eilės Kauno eglei nėra lygių Lietuvoje. Taip nusprendė DELFI skaitytojai, gražiausios eglės konkurse gausiausiai balsavę už auksu tviskančią „triaukštę“ laikinosios sostinės žaliaskarę.

Pailsėjęs Kalėdų traukinukas vėl išriedės į sostinės gatves (5)

2012 gruodžio mėn. 27 d. 17:02
Šviečiantis ir skambantis Kalėdų traukinukas, kursuojantis po Vilniaus senamiestį ir miesto centrą, per šventes kiek pailso. Apie netikėtą šventinio traukinuko gedimą ketvirtadienį pranešė Vilniaus miesto savivaldybė.

Kalėdinė Viena (29)

2012 gruodžio mėn. 28 d. 00:00
Rotušės aikštė Vienoje
I.Ledkalnynės nuotr.
Prieš metus pasidžiaugus Kalėdinėmis mugėmis Vokietijoje, nusprendžiau šiais metais „išbandyti” kalėdines muges Austrijoje. Palikus Vilniuje -10 C, po pusantros valandos skrydžio nusileidau į +3 C Vienoje.

Kalėdų elfai Islandijoje – išdykę Kalėdų Seneliai (4)

2012 gruodžio mėn. 27 d. 12:19
Per ilgus amžius islandų kultūroje susiformavo šiek tiek kitokios Kalėdų tradicijos nei įprasta visame pasaulyje. Tradicinį Kalėdų Senelį Islandijos gyventojams atstoja net 13 išdykusių ir šelmiškai nusiteikusių Kalėdų elfų (isl. Jólasveinarnir, angl. Yule Lads). Šie elfai Kalėdoms suteikia daug džiaugsmo ir geros šventinės nuotaikos.

Neįtikėtinos Kalėdų tradicijos visame pasaulyje (4)

2012 gruodžio mėn. 26 d. 00:00
Kalėdos (ne)švenčiamos įvairiausiais būdais visame pasaulyje. Kai kurie puošia eglutes, kabina amalą ir geria kiaušinių likerį, kai kiti tuo metu eina į kiną ir valgo kinų maistą.

Vilniuje pasirodys niekur pasaulyje dar neregėtas modernus Kalėdų senelis (69)

2012 gruodžio mėn. 25 d. 13:39
Vilniuje pasirodys niekur pasaulyje dar neregėtas modernus Kalėdų senelis
Organizatorių archyvo nuotr.
Vilniuje prasideda kalėdiniai renginiai. Vilniečiai ir miesto svečiai Katedros varpinės bokšte galės pamatyti modernų Kalėdų senelį, apsilankyti mugėje, taip pat stebėti Televizijos bokšto įžiebimą.

Kalėdinės nuotaikos Štyrijos sostinėje (11)

2012 gruodžio mėn. 25 d. 12:06
Kalėdinės nuotaikos Štyrijos sostinėje
I.Ledkalnynės nuotr.
Maždaug 200 km nuo Vienos nutolusi Štyrijos regiono sostinė Gracas, antras pagal dydį Austrijos miestas prieš maždaug dešimtmetį buvo provincialus, niekam neįdomus miestas. Jei ne draugų rekomendacijos, greičiausiai ir manęs jis nebūtų sudominęs.

Holivudinės Kalėdos  visų laikų geriausi kalėdiniai filmai (11)

2012 gruodžio mėn. 25 d. 00:00
Savo mėgstamiausius šventinius filmus peržiūrėjote jau daugybę kartų, tačiau jie nuolatos įkvepia!

Kalėdinis Paryžius (25)

2012 gruodžio mėn. 24 d. 18:00
Paryžius pasitinka lietumi. Šiek tiek keista iš sniego vėl patekti į balas, bet vakarinis miestas ir šviesų atspindžiai tiesiog užburia. Mažos gatvelės vilioja jaukiomis kavinukėmis ir spalvotų blyksinčių lempučių mozaikomis - juk tuoj Kalėdos.

Pasidaryk pats: eglutė „paskutinė minutė“ 2 variantai (6)

2012 gruodžio mėn. 24 d. 00:00
Neturėjote įkvėpimo, o gal laiko puošti eglutę? Štai netradicinės eglutės pasiūlymas. Ją papuošti užtruksite vos kelias minutes, o namuose iškart atsiras šventinė nuotaika!

Kalėdinio stalo puošmenos, kurias gali pagaminti vaikai

2012 gruodžio mėn. 23 d. 00:00
Kai sėdite prie Kalėdų stalo, visų akys krypsta į jo vidurį, nes ten stovi jūsų vaiko rankomis pagaminta puošmena. Šiais metais nešvaistykite pinigų ir neieškokite specialių dekoracijų stalui papuošti. Paprašykite, kad tuo pasirūpintų mažieji (su jūsų pagalba).

Kaip jūsų smegenis paveikia Kalėdos? (42)

2012 gruodžio mėn. 23 d. 00:00
Kas dedasi jūsų galvoje artėjant Kalėdoms? Jūsų smegenys turi susidoroti su gausybe šventinių vakarėlių, o kur dar stresas dėl kalėdinių pirkinių. Štai 5 dalykai, kurie per Kalėdas žaloja jūsų pilkąsias smegenų ląsteles.

Kalėdinio stalo dekoras (14)

2012 gruodžio mėn. 23 d. 00:00
Tautai, išlaikiusiai gilias 12 Kūčių patiekalų tradicijas, tenka sudėtinga užduotis - laviruoti tarp nuodėmės, nes gausiai nukrautas stalas neišvengiamai skaitina apsivalgymą. Tad gal vertėtų daugiau dėmesio skirti maisto pateikimui ir išmokti mėgautis maistu akimis? Juk mažiau dažnai reiškia daugiau.

Kalėdinės dekoracijos iš druskos tešlos (2)

2012 gruodžio mėn. 22 d. 00:00
Jeigu ieškote nebrangių kalėdinių dekoracijų arba kūrybiškesnių būdų papuošti eglutę, tai galite nebeieškoti - geriau nei šis puikus druskos tešlos receptas tikrai nerasite...

Pasidaryk pats. Angeliukai iš folijos (19)

2012 gruodžio mėn. 22 d. 00:00
Angelu tapti nemokysiu – čia jau patys lengvai sumąstysite, kaip reikia elgtis, kad spinduliuotumėte gėriu. Užtat parodysiu, kaip pasidaryti angelų, kuriuos galima dovanoti geriems žmonėms.

Britanijoje Kalėdų senelis išspirtas iš darbo dėl prieštaringų pareiškimų (3)

2012 gruodžio mėn. 21 d. 17:56
Didžiojoje Britanijoje vienas Kalėdų senelis buvo atleistas iš darbo, kai pareiškė vaikams, kad Santa Klauso iš tikrųjų nėra, taip pat užsiminė apie neseniai Jungtinėse Valstijose įvykdytas moksleivių žudynes.

DELFI dovana tau - orakulo pranašystė Kalėdinis žaidimas (5)

2012 gruodžio mėn. 21 d. 10:06
DELFI dovana tau - orakulo pranašystė
DELFI sveikina Tave ir linki gerų ateinančių metų. Tegu sėkmė šypsosi kiekvieną akimirką, o mūsų dovana Tau - paslaptingojo orakulo pranašystė! Tereikia tik sąžiningai atsakyti į vieną klausimą: ar šiemet buvai geras/-ą? Spausk ant šios nuorodos ir...

Valgomų dovanų idėjos (20)

2012 gruodžio mėn. 21 d. 00:00
Jeigu yra vienas dalykas, kurį didžioji dauguma žmonių nuoširdžiai mėgsta, tai - maistas. Žinoma, šventės nėra išimtis. Kai norite kažką padovanoti, bet nežinote, kas patiktų vieniems ar kitiems žmonėms, padovanokite jiems valgomą dovaną. Su maistu niekuomet neprašausite pro šalį.

Meilės peripetijos ir kiti įdomūs faktai, susiję su Kalėdomis (4)

2012 gruodžio mėn. 21 d. 00:00
Pagal duomenis, gautus analizuojant Facebooko statusus, dvi savaitės prieš Kalėdas - vienas dviejų populiariausių laikų poroms išsiskirti. Tačiau mažiausiai porų išsiskiria Kalėdų dieną.

Floristai namus Kalėdoms siūlo puošti neįprastai

2012 gruodžio mėn. 20 d. 22:15
Kad namai per Kalėdas kvepėtų, floristai siūlo juos puošti ne tik žaliaskarėmis eglutėmis. Iš anksto pasiruošus natūralių medžiagų iš miško, eglutes galima pasigaminti iš kankorėžių, samanų, gilių, kaštonų ar net cinamono lazdelių.

Kalėdų vakarėlį surengė 60 metrų po žeme

2012 gruodžio mėn. 20 d. 15:47
Grupė britų speleologų, atradusių manomai didžiausią urvą Mendipo kalnuose, Anglijoje, surengė Kalėdų vakarėlį 60 metrų po žeme, skelbia BBC.

Vilniuje - 3D interaktyvus Kalėdų senelis (14)

2012 gruodžio mėn. 20 d. 10:43
Vilniuje - 3D interaktyvus Kalėdų senelis
Organizatorių archyvo nuotr.
Gruodžio 25 – 30 dienomis Vilniaus Katedros varpinės bokšte apsigyvens didelis interaktyvus 3D animuotas Kalėdų Senelis.

Pasidaryk pats. Širdelės eglutei papuošti 3 variantai (34)

2012 gruodžio mėn. 20 d. 09:15
Širdelę galima pakabinti ant eglutės, papuošti dovanos pakuotę, užrišti ant imbierinių sausainių maišelio, galiausiai tiesiog padovanoti mielam kolegai/-ei, draugui/-ei.

D.Grybauskaitė parodė, kokia Kalėdų eglė stovi jos kieme (96)

2012 gruodžio mėn. 19 d. 17:35
Prezidentė Dalia Grybauskaitė parodė, kaip papuošta Kalėdų eglė stovi jos kieme Turniškėse.

Įžymybės sveikina švenčių proga (67)

2012 gruodžio mėn. 19 d. 15:18
Nomeda Marčėnaitė, Egidijus Dragūnas, Mindaugas Stasiulis, Juozas Statkevičius
DELFI montažas
Jeigu vieną dieną telefonu sulauksite asmeninio įžymybės sveikinimo - nenustebkite. Lietuvoje plinta nauja sveikinimo rūšis - Nomeda, Egidijus Dragūnas, Juozas Statkevičius ir net Kalėdų Senelis gali paskambinti bet kam, kad palinkėtų gražių švenčių.

Tomske nupuoštas naujametines eglutes sušers karvėms (18)

2012 gruodžio mėn. 19 d. 15:12
Tomsko (Rusija) gyventojams pasiūlyta po žiemos švenčių nupuoštas eglutes atiduoti karvėms pašerti, rašo lenta.ru. Tokia idėja kilo vietiniam Gamtinių išteklių ir aplinkos apsaugos departamentui.

Vilniaus TV bokštas šiemet vėl taps stilizuota Kalėdų egle (16)

2012 gruodžio mėn. 19 d. 12:05
Vilniaus TV bokštas šiemet vėl taps stilizuota Kalėdų egle ir džiugins sostinės gyventojų bei svečių širdis. Lempučių girliandos bus įžiebtos gruodžio 25 d. 17 val. Bendras jų ilgis sieks 6 km, bus panaudota 6 tūkst. lempučių. Įžiebimo metu nuo bokšto pasipils fejerverkų lietus.

Ką padovanoti draugui? dizainerės patarimas (40)

2012 gruodžio mėn. 19 d. 00:00
Ar pagalvojote šioje kalėdinėje dovanų pirkimo karštinėje, kokių dovanų nenorėtumėte gauti patys? Juk tikriausiai yra buvę atvejų, kai gautą dovaną tiesiog padėdavote į stalčių ir pamiršdavote. Kokios yra blogiausios dovanos ir ką ketina dovanoti savo draugams, klausiame dizainerės Dianos Kuzmickaitės.

Kalėdų karavanas pradeda kelionę

2012 gruodžio mėn. 18 d. 19:05
Almos Adamkienės paramos ir labdaros fondo remiamas Kalėdų karavanas vėl pradeda kelionę po Lietuvą. Jo metu surinktos lėšos ir daiktai bus skirti Širvintų rajono Gelvonų vidurinės mokyklos sporto bazės rekonstrukcijai.

Atskleista, kodėl elnio Rudolfo nosis yra raudona (35)

2012 gruodžio mėn. 18 d. 13:26
Elnias Rudolfas
AP/Scanpix
Olandijos ir Norvegijos mokslininkai išsiaiškino, kad šiaurės elnių nosyse yra 25 procentais daugiau kraujagyslių nei žmonių nosyse. Būtent todėl garsiausio pasaulio elnio – Rudolfo – nosis yra raudona, praneša telegraph.co.uk.

L. Kalpokaitė: Kalėdų dvasios įpučia ir eglės šaka (1)

2012 gruodžio mėn. 18 d. 12:42
Kalėdinių rūpesčių sūkuryje sukasi ir šalies garsenybės. Aktorė Larisa Kalpokaitė prisimena, kad vaikystėje šeima puošdavo didelę Kalėdų eglę, tačiau pastaraisiais metais šventinę dvasią aktorės namuose skleidžia eglės šakelė.

Kalėdų eglutės tradicija: nuo ko viskas prasidėjo? (9)

2012 gruodžio mėn. 18 d. 11:41
Turbūt daugelis sutiktų, jog šiandien vienas svarbiausių ir ryškiausių kalėdinio ciklo švenčių simbolių – puošni eglutė. Lietuvoje kalėdinės eglutės puošimas – palyginti nesenas reiškinys, nesiekiantis nė šimtmečio.

Suomių kalėdinis biudžetas padidėjo 16 proc.

2012 gruodžio mėn. 18 d. 09:41
Suomiai Kalėdoms šiemet išleis vidutiniškai 573 eurus (apie 1970 Lt) - apie 16 proc. daugiau nei pernai, remdamasi „Nordea“ apklausos rezultatais informuoja YLE.

Kalėdiniai vainikai (3)

2012 gruodžio mėn. 17 d. 18:48
Daug žmonių per šventes puošia ne tik namų vidų, bet ir išorę, pavyzdžiui, ant durų pakabina kalėdinį vainiką. Žinoma, vainiku galima puošti ne tik duris, ir jis nebūtinai turi būti pagamintas iš dirbtinės ar tikros eglės ar pušies šakelių. Pasitelkite fantaziją ir sukurkite ką nors originalaus!

Šventės darbe – būtinybė ar prasimanymas? (47)

2012 gruodžio mėn. 17 d. 09:57
Ar savo darbovietėje minite gimtadienius, organizuojate kalėdinius vakarėlius, ar turite įmonės tradicijų, kurių laikomasi nuo įmonės gyvavimo pradžios? Į kokią įmonę labiau norėtumėte įsilieti – į tokią, kurioje nepamirštamos svarbios progos, ar tokią, kur dėmesio asmeninėms šventėms neskiriama?

Kaip poros santykius veikia prastos dovanos? psichologų požiūris (61)

2012 gruodžio mėn. 16 d. 09:00
Psichologai sako, kad į prastas dovanas moterys reaguoja kur kas pozityviau nei vyrai – bent jau kurį laiką. Anksčiau atlikti tyrimai leido manyti, kad geros dovanos nedaro santykiams didelės įtakos, nes tik patvirtina partnerių panašumą, o prastos kenkia, nes pasėja abejones, ar partneris mus tikrai pažįsta.

Milijonas britų apsimes sergantys, kad galėtų apsipirkti šventėms (36)

2012 gruodžio mėn. 14 d. 09:46
Milijonas laiko stokojančių darbuotojų Britanijoje ketina skambinti savo viršininkams ir pasiprašyti laisvos dienos dėl tariamos ligos, kad spėtų apsipirkti prieš Kalėdas, rašo MailOnline.

Legenda apie tai, iš kur kilo tradicija kabinti Kalėdų kojines (19)

2012 gruodžio mėn. 14 d. 00:00
Kalėdų kojinės tradicija gyvuoja nuo neatmenamų laikų. Tikima, kad Šv. Mikalojus Kalėdų išvakarėse į pakabintą kojinę įdės dovanų, tad maži vaikai nekantriai laukia jo atvykimo ir lauktuvių.

Ekologiškos Kalėdos: taupiai ir gražiai (15)

2012 gruodžio mėn. 13 d. 16:45
Ar Kalėdinėms dovanoms kasmet išleidžiate paskutinius pinigus? Sutrumpinę sąrašą, sutaupysite pinigų ir sumažinsite atliekų.

Lietuvos gyventojai ieško dovanų internete, o perka parduotuvėse (7)

2012 gruodžio mėn. 13 d. 15:49
Didžioji dauguma 15-50 metų gyventojų pradeda galvoti apie kalėdines dovanas ir jas pirkti gruodžio viduryje. Šiuo metų laiku pradeda galvoti maždaug trečdalis, o perka – beveik kas antras (46,8 proc.). 70 proc. ketina ieškoti dovanų prekybos vietose, tačiau maždaug kas antras pasidairys internetiniuose šaltiniuose, rodo apklausa.