Gerai verslo idėjai atiduotų ir dalį savo sklypo

 (1)
„Verslumo žemėlapio“ anketą užpildžiusi Kristina sumanytos idėjos įgyvendintojams pasiryžusi atiduoti ir plotą savo sklype. Taip ji nori paskatinti bendruomenės centro atsiradimą Rastinėnuose, Vilniaus rajone.
Merginos kavinėje
© DELFI / Šarūnas Mažeika

„Rastinėnuose, Bubose išskyrus maisto kioską ir mėsos parduotuvę nėra visiškai nieko. O jaunų šeimų čia vis daugėja ir panašu, kad daugės. Kodėl čia nebūtų galima įrengti šviesią jaukią arbatinę, kurioje būtų prekiaujama sūriais ir pyragais?“, - retoriškai klausė moteris.

Pasak jos, tokią arbatinę būtų galima paversti ir bendruomenės centru, kuriame būtų prekiaujama ir vietos amatininkų dirbiniais.

„Turime verslininkę, kuri siuva lininius dirbinius, dailininkę, medžio meistrų, juvelyrę... Visus juos būtų galima sujungti ir atidaryti kultūrinį centrą, gal net turistų informavimo centrą. Prie pat Naujosios Rėvos yra piliakalnis, Elniakampio miškas su ežeru, piliakalniu, turime surinkę medžiagos apie buvusį Rastinėnų dvarą, kurio savininku vienu metu buvo grafas Potockis“, - pasakojo DELFI skaitytoja.

Tokią vietą ji siūlo įrengti savo sklypo kampe prie pat pagrindinio plento (Rastinėnai-Bubos) pačioje gyvenvietės pradžioje arba bet kur prie plento.


Savo nuomonę apie trūkstamus verslus galite pareikšti čia.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją