aA
Šiandien, birželio 18 d., prasideda pagrindinė stojamųjų egzaminų ir motyvacijos vertinimo sesija, kuri truks iki liepos 10 dienos, praneša LAMA BPO.
Stojantiesiems – dar vienas svarbus etapas
© DELFI / Domantas Pipas

Pretenduojantys stoti į menų ar ugdymo mokslų programas, raginami savo prašymus registruoti kuo greičiau, mat įtraukti šias studijų programas galima ne vėliau, kaip 24 val. iki prasidedant stojamajam egzaminui, testui arba motyvacijos vertinimui.

Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje įtraukus šias studijų programas į savo prašymą sistema automatiškai priskirs motyvacijos įvertinimą arba stojamuosius egzaminus, kurių laiką ir vietą stojantysis galės pasirinkti iš jam siūlomų. Tereikia atkreipti dėmesį į puslapio viršuje esantį papildomą pranešimą, raginantį apsilankyti skiltyje „Stojamieji egzaminai“. Šioje skiltyje priskiriami visi tai studijų programai reikalingi stojamieji egzaminai, testai ir motyvacijos vertinimai bei jų tvarkaraščiai. Iš tvarkaraštyje pateiktų alternatyvų pasirinkus egzamino laikymo laiką ir vietą, laikoma, kad stojantysis užsiregistravo stojamajam egzaminui.

Papildomoje stojamųjų egzaminų sesijoje (liepos 16 d. – 17 d.) ar motyvacijos vertinime (liepos 17 d.) gali dalyvauti tik tie stojantieji, kurie užsiregistravo egzaminams ar motyvacijos vertinimui pagrindinėje sesijoje, bet nedalyvavo juose dėl ligos ar kitos pateisinamos priežasties (pateisinama priežastis yra ir valstybinio brandos egzamino ir stojamojo egzamino laikų sutapimas). Šiuo atveju stojantysis ne vėliau kaip 48 val. po stojamojo egzamino ar motyvacijos vertinimo turi kreiptis į LAMA BPO administraciją su prašymu leisti dalyvauti papildomoje stojamųjų egzaminų ir motyvacijos vertinimo sesijoje ir pateikti gydytojo pažymą ar kitus pateisinančius dokumentus.

Stojamieji egzaminai į menų ir meno pedagogikos studijas per papildomą priėmimą neorganizuojami, todėl į šias studijas gali pretenduoti tik išlaikę stojamuosius egzaminus pagrindinio priėmimo metu. Stojantieji į pedagogo kvalifikaciją teikiančias studijų programas motyvacijos vertinimą galės praeiti ir papildomo priėmimo metu – rugpjūčio 16 dieną.

Atkreipiame dėmesį, kad nelaikiusiems arba neišlaikiusiems stojamųjų egzaminų ir nedalyvavusiems motyvacijos vertinime negalima pretenduoti į valstybės finansuojamas studijų vietas ir studijų stipendijas.
Atvykę laikyti stojamojo egzamino, testo ar motyvacijos vertinimo, kiekvienas stojantysis turi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą).

Šiuo metu LAMA BPO bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje užsiregistravo beveik 14,5 tūkst. stojančiųjų iš kurių kiek daugiau nei 9 tūkst. užpildė savo pagrindinio priėmimo pirmojo etapo prašymus ir pareiškė per 35 tūkst. pageidavimų. Palyginimui, per tą patį laikotarpį pernai užsiregistravusiųjų buvo beveik 14 tūkst., iš jų beveik 10 tūkst. užpildė savo pagrindinio priėmimo pirmojo etapo prašymus ir pareiškė per 41 tūkst. pageidavimų.

Motyvacijos vertinimui šiemet užsiregistravo 559 stojantieji, pernai – per 600 asmenų, o laikyti vieną ar daugiau stojamųjų egzaminų į menų studijų programas – kiek daugiau nei 1,5 tūkst. stojančiųjų, pernai – daugiau kaip 1,4 tūkst. asmenų.

Visą informaciją apie bendrąjį priėmimą, studijų programas, stojamųjų egzaminų laikymo ir motyvacijos vertinimo datas galima rasti LAMA BPO tinklalapyje www.lamabpo.lt.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Skirmantas Malinauskas įvardijo blogiausią koronaviruso scenarijų: evakuacija, ribojimai ir ligos židiniai (54)

Vyriausybė dėl koronaviruso paskelbė ekstremalią situaciją, vaistinėse jau seniai nebeliko...

Iš Italijos grįžusią vaiko motiną nustebino mokytojų prašymas: apie kokius nors tyrimus net nėra kalbos (132)

Praėjusį šeštadienį iš atostogų Italijoje grįžusi moteris labai nustebo, kai pirmadienį jos...

Užkalnis. Geriausia apsauga nuo koronaviruso – malda, blaivybė, viešos protesto akcijos (93)

Žinoma, kai kas gali nesutikti. Gal pasirodys, kad maldos, ir dar transliuojamos per TV, nelabai...

„Žalgiris“ prašo italų nevykti į Kauną, pasilieka teisę neįleisti į areną (363)

Trečiadienį Vyriausybei paskelbus ekstremalią situaciją dėl koronaviruso plitimo Europoje, Kauno...

Ekstremali situacija Lietuvoje: ką tai reiškia praktiškai? (349)

Vyriausybė trečiadienį posėdyje priėmė sprendimą paskelbti ekstremalią situaciją ruošiantis...

Justinos kalytė iš miško grįžo su 42 erkėmis: vilnietė turi patarimą visiems gyvūnų šeimininkams

Su šunimis pasivaikščioti išėję šeimininkai sutinka vis daugiau erkių – kailyje...

Gyvai / Naujojo uostamiesčio ekipos stratego krikštas: „Neptūnas“ – „Dzūkija“ tiesioginė rungtynių transliacija

Daugiau nei po dviejų savaičių pauzės į šalies krepšinio arenas grįžta „Betsafe-LKL“...

Lietuviško filmo suaugusiems „Vedybos, Skyrybos ir Barsukas“ premjeroje susirinko visas pulkas garsių žmonių

Trečiadienio vakarą pramogų pasaulyje žinomi atstovai rinkosi į išskirtinę filmo premjerą...

Įtartina tyla dėl koronaviruso Rusijoje: į akis krenta kelios iškalbingos detalės (821)

Naujų atvejų neužfiksuota, rekomendacijos bei kitos prevencinės priemonės veikia: koronavirusui...