Klausk drąsiai!
Specialistai straipsnių ir video formatu atsakys į atrinktus prenumeratorių klausimus: apie santykius, seksą, sveikatą ir kt. Nesidrovėkite ir klauskite!

Delfi Plius

„Normalūs žmonės“ mus privertė vėl įsimylėti: šiuolaikinė romantika ir intymumas ekrane

Vienam garsiausių neo noir erotinių trilerių „Esminis instinktas“, tapusiam kultūriniu...

Delfi Plius

Drakono auginimo pradžiamokslis žaliems: garsūs rusų režisieriai visur įpaišo gerąjį carą ir gerąjį kagėbistą

Festivaliuose jie eidavo raudonu kilimu. Su gražia moterimi šalia. Kai kurie rusų kino režisieriai...

Delfi Plius

Geriausi serialai seksualiai susirūpinusiems: jei mėgstate garsų širdies plakimą ir aistrą – patiks (1)

Vis šylantis pavasarinis oras trumpina sijonus ir kaip svogūnus lukštena žmones iš jų rūbų...

Visos naujienos

Eglė Gatelytė

Autoritetingas Europos politikas dar prieš 20 metų išpranašavo naujus Rusijos karus: dabar Europa rizikuoja padaryti didžiulę klaidą (6)

Dabar ne vienas vokiečių politikas viešai pripažįsta dėl Rusijos buvęs naivus, apgailestauja, kad nenorėta girdėti Lenkijos ir Baltijos valstybių perspėjimų. O juk būta įspėjančių balsų ir pačioje Vokietijoje.

9min.
bublik.delfi.ee

Kaip paskatinti moterį imtis iniciatyvos sekse: tiesiausias kelias į aistrą – nebūtinai aistringa preliudija

Mieli vyrai, nejaugi nebūtų šaunu, jeigu jūsų moterys bent kartą pačios imtų jus vilioti meilės žaidimams? Seksas gali būti geras (netgi puikus), bet kaskart žengti pirmąjį žingsnį galiausiai pabosta. Tad kodėl moterys bent kartais negalėtų iniciatyvos perimti į savo rankas?

3min.
Vaidas Mikaitis

Lietuvis aplankė kraštą, kur gamta primena rojų, o sąlygos – pragarą: Rusijos pralaimėjimas čia sukeltų dar didesnį nestabilumą (2)

Manau, nieko nestebina, jog žmonės pastaruoju metu yra neramūs ir sudirgę arba, kaip prieš Antrąjį pasaulinį karą vienoje iš savo kalbų pasakė prezidentas Smetona, – suirzį ir susirūpinį. Tam yra pagrindas – Rusijos agresija Ukrainoje vis dar tęsiasi, o dabar dėl sankcionuotų prekių blokavimo į Kaliningradą grasinimai pasipylė ir mums. Nerimo nesumažina ir žiniasklaida, nešykštėdama gąsdinančių žinučių, tokių kaip: „profesoriaus teigimu, dabar visiems bus ragai“ ar „Putino planas nieko gero nežada Lietuvai“, ir viešai nagrinėdama baisybes, kurių rusai gali pridaryti Lietuvai.

11min.
Rūta Lapė

Kasdienybės herojai. Svečiuose pas Antaną Bosą, ir sunki balerinų gyvenimo realybė

Svečiuose pas Antaną Bosą. Hobiai, kolekcijos ir šeiminė laimė bei jaunos moterys namuose, verčiančios pasitempti. Kodėl jis nebekreipia dėmesio į piktą kritiką?

Giedrė Balčiūtė

Gydytoja – apie ligą, kuri atslenka nepastebimai: žmogus jaučiasi gerai, kol vieną dieną neapanka

Apie besivystančią ligą neretai įspėja kokie nors simptomai. Visgi yra ligų, atslenkančių nepastebimai. Jos vystosi tyliai, nesukeldamos skausmo ar nepatogumų, arba tie simptomai būna beveik nepastebimi, kol žmogus nesusiduria su skaudžiais padariniais.

6min.
ELTA, Misha Savic

Vienoje Europos šalyje – visiškai kitokios nuotaikos: net po invazijos Putiną palaiko labiau nei ES (10)

Dauguma serbų nepritartų narystei Europos Sąjungoje, rodo apklausa, atskleidžianti tebesitęsiantį palaikymą Rusijai ir jos prezidentui Vladimirui Putinui nepaisant to, kad tauta siekia prisijungti prie bloko.

6min.
Vytautė Merkytė

Paruoškite vietos skrandyje: dėl šio dzūkiško patiekalo pameta galvas net japonai, tačiau galite pasigaminti ir patys (1)

„Dzūkijoje žemės prastos, smėlynai. Suvalkijoje bagotos, jie gali užsiauginti javų. O čia – bulvės antra duona. Reikėdavo gausias šeimas sočiai ir pigiai pamaitinti, mėsos neužtekdavo“, – sako Regina Zabitienė ir toliau ant kopūsto lapo formuoja bulvinę dzūkišką bandą.

6min.
Gintarė Bakūnaitė

Lietuvė emigrantė eidama į darbą dingo lyg į vandenį: žudikas aukos kūną furgone vežė per visą Europą (3)

2011 metų rugpjūtį Didžiojoje Britanijoje netikėtai dingusios lietuvės Vitalijos istorija užminė sunkią mįslę britų policijos tyrėjams. Tuo metu 29 metų emigrantės paiešką pradėję pareigūnai nė neįtarė, kad šaltakraujis moters žudikas – jos buvęs sutuoktinis, verslininkas Rimas Venclovas.

10min.
Joana Balčiuvienė

Manikiūro darymosi namuose ypatumai: to nežinodami galite skaudžiai suklysti

Gražus manikiūras atrodo elegantiškai, tačiau saloninio manikiūro kaina per metus gali susidėti į nemažą sumą. Jei norite sutaupyti laiko ir pinigų manikiūrui, verčiau jį atlikti namuose.

2min.
„Nepatogūs klausimai“

Nepatogūs klausimai. Svečiuose – Monika Kvietkutė (2)

Atsakymai į klausimus, kuriuos ne visi išdrįsta užduoti, skamba laidoje „Nepatogūs klausimai“ su Rolandu Mackevičiumi. Šįkart laidoje dalyvauja dainininkė Monika Kvietkutė, kuri tikrai turi, ką paatvirauti. „Jis buvo politikas, aš – mokinukė, – apie savo pažintį su verslininku bei politiku, buvusiu vyru Andriumi Šedžiu laidoje pasakoja jauna moteris. – Tai va taip kažkaip ir suviliojo.“

Žinių radijas

Kaip karas paveikė kriptovaliutų rinką?

Rusijos užpulta Ukraina jau pirmosiomis karo dienomis kvietė aukoti jai ne tik realius, bet ir virtualius pinigus – kriptovaliutas. Po kiek laiko Ukraina laikinai, kol šalyje yra karo padėtis, uždraudė pirkti kriptovaliutas, naudojant jos valiutą. Energijos kainos kyla ne be Rusijos „pagalbos“, o tos energijos labai reikia kriptovaliutų kasėjams.

Milda Matulaitytė-Feldhausen

Mes nė velnio nesuprantame apie Ukrainą: ką išvydau nuvažiavusi nuo Vilniaus iki Sumų (4)

Pusantros savaitės ir dar truputį – tiek laiko aš praleidau Ukrainoje. Pervažiavau daug – nuo Vilniaus iki Lutsko, nuo Lutsko iki Lvivo ir Kyivo, iš ten vykau jau kur tikrai karšta – iki Sumų.

11min.
Vaiva Budraitytė

Vaivos Budraitytės horoskopas liepai: kai kurių ženklų laukia sėkmės mėnuo

Liepa – atokvėpio ir malonumų mėnuo. Tokią ją zodiako ženklams sudėliojo žvaigždės. Tiesa, kai kuriems reiktų atkreipti dėmesį, kad ne visas mėnuo bus sėkmingas, gali būti periodų, kuomet reiktų atsitraukti ir nepadaryti lemtingų klaidų. Astrologė Vaiva Budraitytė surašė išsamų horoskopą visiems ženklams.

7min.
Sergejus Pankovas, delfi.lv

Psichoterapeutas apie Rusijos visuomenės būklę: tai panašu į narcisistinį asmenybės sutrikimą (8)

Kiek adekvatus Vladimiras Putinas, ko jam reikia iš Ukrainos, kodėl daugelis rusų remia karą ir neužjaučia jo aukų, kokį vaidmenį šiuo atžvilgiu suvaidino propaganda, ar Rusija turi šansų pagyti nuo imperinio sindromo ir ko iš jos laukti kaimynėms? Nuo pat invazijos pradžios atsakymų į šiuos klausimus ieško politologai, istorikai ir sociologai. Gali būti, kad atsakymus žino psichikos sveikatos specialistai. Latviškasis „Delfi“ kreipėsi į geštalto terapiją praktikuojantį psichoterapeutą Andrejų Judiną.

13min.
Toma Miknevičienė

Santykių ekspertas apie didžiausią lietuvių klaidą, kuri neretai baigiasi neplanuota neištikimybe

Daugelis „į kairę“ nuėjusių ir savo partnerius įskaudinusių žmonių prisipažįsta, kad neištikimybės neplanavo, atskleidžia santykių ekspertas Darius Ražauskas. Ir dažniausiai viskas vyksta pagal tą patį modelį, tad laiku atpažinus tam tikrus ženklus galima šiai skaudžiai situacijai užbėgti už akių.

12min.
Remiantis skaitymo istorija