Verslas

Lenkijoje daugiau kaip mėnesį tęsiantis sienos kirtimo punktų su Ukraina blokadai, ekspertai pastebi, kad tokių klausimų ateityje iškils dar daugiau, jei Kyjivas įstos į Europos Sąjungą. Ekonomistė Indrė Genytė-Pikčienė sako, kad dabartiniai iššūkiai dėl ukrainiečių vežėjų poveikio Europos transport...

Būstas

Vieni šildymo sezono laukia labiau, kiti – mažiau. Kai kurie baiminasi, kad dėl to kentės piniginė, antri – kad tai gali atsiliepti sveikatai, o treti – tiesiog džiaugiasi šiluma dvelkiančiais namai. Kadangi žmonės didesnę laiko dalį šaltuoju sezonu praleidžia uždarose patalpose, jautriems asmenims ...

Užsienyje

Rusija pasitelkė dezinformaciją ir nepagrįstus teiginius, kad įgyvendintų planą lobizuoti mažiausiai dešimties šalių pareigūnus ir šitokiu būdu – nesėkmingai – siekdama išsaugoti vietą tarptautinės cheminių ginklų priežiūros institucijos taryboje.

Užsienyje

Kai praėjusiais metais Europos Sąjunga sustabdė daugiau kaip 30 mlrd. JAV dolerių finansavimą Vengrijai, tai buvo vertinama kaip bloko lūžio momentas. Briuselyje ir visoje Europoje buvo manoma, kad tokios sumos sustabdymas pagaliau privers renegatą ministrą pirmininką Viktorą Orbaną atsikvošėti.

Užsienyje

Prezidentas Joe Bidenas, priimdamas savo kolegą iš Angolos João Lourenço, siekė pademonstruoti Jungtinių Valstijų įsipareigojimą Afrikai; bet šis susitikimas tik priminė neištesėtą J. Bideno pažadą apsilankyti šiame žemyne.