Čia renkasi šią mokyklą baigę mokiniai. Juos 22-ąjį kartą pakvietė ilgamečiai mokyklos kūno kultūros mokytojai Šarūnas Ragauskas ir Kęstutis Mieželis.

Šiais metais į turnyrą užsiregistravo 19 komandų nuo pirmos iki paskutinės laidos. Varžybos vyko dvi dienas. Kaip ir kiekvienais metais, didelio susidomėjimo sulaukė tritaškių metimų konkursas, kuriame varžėsi net 24 dalyviai. Nugalėtoju tapo Adomas Kanopa, antras liko Justinas Povilauskas, trečias – Kasparas Jurgelevičius. O krepšinio turnyro nugalėtojais tapo komanda „193“ (31 laida, Gediminas Povilauskas, Danielius Gvazdauskas, Aurimas Galeckas ), antroje vietoje liko komanda „Pabandom darkart“ (30 laida, Mantas Mickūnas, Justinas Povilauskas, Kasparas Jurgelevičius, Motiejus Giknius ), trečią vietą iškovojo komanda „Jungtinės pajėgos“ (13-15 laidos, Martynas Juocevičius, Giedrius Bubelis, Vaidas Užpalis, Simas Trasauskas).

Šiemet nugalėtojams taurę įteikė Seimo narys Dainius Kreivys. Visi prizininkai buvo apdovanoti medaliais. Turnyro metu mokytojams daug padeda gimnazistai, taip pat talkina buvusi mokinė Miglė Lapšytė. Turnyras kasmet sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Dalyvius į turnyrą atlydi šeimos nariai, buvę klasės draugai. Vyrauja šilta draugiška atmosfera. Išsiskirstydami visi žino, kad kitais metais, pavasarį, vėl rinksis į šią sporto salę.

Penktus metus nugalėtojams taurę įsteigia seimo narys Andrius Kubilius.