Balbieriškiečiai Lukas Bucevičius ir Ernestas Leonavičius dvejetų varžybose padarė staigų šuolį. Pagal turimą reitingą jie turnyrinėje lentelėje buvo užregistruoti dešimtoje vietoje. Vienetų varžybose Lukas Bucevičius iškovojo – 5-ąją, Ernestas Leonavičius – 17-ąją, o pirmą kartą startavęs Ąžuolas Barkauskas – 21-ąją vietą (šioje rungtyje žaidė 40 žaidėjų.)

Aukštas vietas laimėjo Balbieriškio merginos. Gerda Trakymaitė, įveikusi visas varžoves, finale nugalėjo klaipėdietę G. Mockutę. Ernestos Kurapkaitės ir Gerdos Trakymaitės duetas iškovojo antrąją vietą. Rasa Radžiūnaitė ir Toma Petraškaitė sužaidė pagal savo galimybes.

Lietuvos taurės pirmenybės įpusėjo. Liko dar du etapai. Trečiasis vyks jau kitais metais. Tikimės, kad ir jame sėkmingai dalyvaus ir gausus mūsų jaunųjų badmintoninkų būrys.