aA
XX – XXI amžius šeimyniniuose santykiuose atnešė visiškai naują požiūri į šeimą, vyrą, moterį. Šis požiūris nėra palankus vyrui. Todėl mano tikslas paaiškinti, kodėl vyrui nereikia vesti ir gyventi nuostabų vienišiaus gyvenimą ir gerbti save.
Vyras pateikė priežasčių sąrašą, kodėl nėra naudinga susituokti
© Shutterstock nuotr.

1. Vyras savo moteriai šiais laikais nebus pirmas, bet taip pat ir ne vienintelis. Tarp dabartinių moterų labai populiaru turėti ne vieną, o kelis meilužius ar gerbėjus.

2. Daugiau negu pusė santuokų pasibaigia skyrybomis, po kurių seka alimentai, nekilnojamo turto netekimas, išėjimas į gatvę. Kita dalis, kuri neišsiskiria, bet gyvena dėl vaikų. Išsiskyrusių tėvų vaikai yra nelaimingi, juos kamuoja psichologinės problemos, jie nesupranta, koks turi būti šeimos modelis. Ar ne todėl tiek daug vaikų Lietuvoje yra nelaimingų ir turi didelių problemų?

3. Jūsų vienintelio sprendimo išsaugoti šeimą neužtenka. Pagal statistiką 80 procentų moterų pirmos parašo pareiškimą skirtis. Tai jos gali padaryti bet kada ir palikti vyrą be gyvenamosios vietos ir su skolomis visam gyvenimui. Dauguma benamių, kuriuos matome gatvėje, yra patekę į šią situaciją ir visiškai susigadinę savo gyvenimą.

4. Niekas jums neduoda garantijos santuokos metu, kad pratęsite savo giminę. Moterys vienintelės priima sprendimą gimdyti arba darytis abortą. Jūs negalite jos priversti pastoti, jei ji to pati nenorės. Jei moteris ir pagimdys nuo jūsų, tai dar neaiškų ar skyrybų metu jūs galėsite prižiūrėti savo vaiką ir galėsite jį auklėti. Dažniausiai jūs turėsite mokėti alimentus, o vaiką pagal teismo sprendimus matysite labai retai ir kada panorės moteris.

5. Ką vertingo jums gali duoti santuoka? Vyrai seniau vesdavo, kad palengvintų savo buitį. Pabandykite dabar surasti šeimynišką moterį, kuri palaikytų tvarką ir jaukumą namuose. Dauguma moterų nieko nemoka daryti ir nesistengia išmokti. Vyrui šiais laikais paprasčiau nusipirkti daugiafunkcinį puodą, dulkių siurblį, indaplovę ir pačiam susikurti jaukius namus be moters.

6. Manote, kad esant santuokoje pasiekti tikslų yra lengviau? Skyrybų metu viskas yra dalinama per pusę ir finansiškai tai yra tas pats, kas gyventi vienam. Skyrybų metu vyras praras žymiai daugiau (o jei dar yra vaikai, tai ir viską) ir gaus kokia menką turto dalį bendrame bute su žmona, kuriame negalės gyventi. Santuokos mechanizme nėra jokios ekonomijos. Atverskite nekilnojamo turto statytojų puslapius ir palyginkite kainas. Dažniausiai šeimyniniai būstai kainuoja dvigubai brangiau negu vienišiaus kompaktiški butukai.

7. Moteris gyvendama su vyru santuokoje dažnai po sunkios darbo dienos visaip knisa smegenis ir nusibosta savo pasakojimais apie praėjusios dienos darbus, nereikšmingus nutikimus. Taigi, jei tu esi mazochistas ir nori sutrikdyti savo psichiką, tai gali turėti moterį namuose. Sveikas vyras mėgsta pabūti vienas tyloje ir ramybėje, kad pasisemtų jėgų kitai darbo dienai, galėtų susikaupti ir apgalvoti savo darbus vienumoje.

8. Kai kuriose šeimose seksas santuokos metu apskritai išnyksta, o vyras ir žmona tampa sugyventiniais. Santuokos metu prieš seksą žmona mėgsta šantažuoti vyrą ir nori gauti vyro algą arba kokių vertingų dovanų. Todėl geriausias seksas buvo prieš santuoką, nes tai buvo paprasčiausias vyro suviliojimo būdas. Vedęs vyras gali tik pasvajoti, kokius seksualinius santykius turi viengungis. Į kitas moteris santuokos metu net negalėsite pasižiūrėti, nes tai grės jums skyrybomis ir turto dalinimu.

9.Jūsų algos santuokos metus niekada neužteks. Augant algai, auga ir jūsų atsakomybė, ir laiko užimtumas darbe. Vyras dirbs nuolat darbe, o jūsų žmona tuo metu sėkmingai su draugėmis leis jūsų arba šeimos pinigus. Šiuo atveju yra geriau gyventi vienam ir leisti pinigus sau. Vyrui tikrai jų užteks ir nereiks per daug dirbti, o taip pat gyventi pastovioje įtampoje dėl pinigų trūkumo.

10. Vargu, ar šiais laikais pavyks rasti lygiavertį partnerį, kuris nenorės padaryti jūsų gyvenimo sunkesnio. Vyro problemos šiuo atveju niekam nerūpi. Jūs spręsite ne tik moters problemas, bet ir jos tėvo, motinos, brolių problemas. Jei surasite tokia moterį, kuri problemų neturi ir yra apsirūpinusi, tai ji dažniausiai nepuls į santuokos gniaužtus ir nenorės būtų namų šeimininke ir rūpestinga žmona.

11. Kiekvieną dieną matome, kaip vedę vyrai dirba dėl įvairių moterų norų. Jei gyventumėte vienas, tai tuos norus jūs galėtumėte pildyti tik sau ir tai būtų geriau negu dirbti dėl egoistinės asmenybės, kuri galvoja tik apie save ir kuo daugiau išpešti iš tavęs materialinių gėrybių.

12. Vyrų mirtingumas nelaimingoje santuokoje yra didesnis. Normaliose valstybėse, kuriose moterys negyvena vyro sąskaita, abiejų lyčių gyvenimo trukmė yra vienoda. Lietuvoje moterų vidutinė gyvenimo trukmė 80 metų, o vyrai gyvena tik 69 metus. Taip yra todėl, kad moterys į vyrą žiūri kaip į resursų šaltinį. Vyras, dirbdamas, stengdamasis dėl moters ir šeimos, greitai netenka sveikatos ir miršta nesulaukęs garbingos senatvės.

15. Manote, kad šie visi punktai nukreipti prieš šeimą. Netiesa... 90 procentų vyrų mielai sutiktų vesti merginą, kuria galėtų pasitikėti. Bet dabartinė padėtis visuomenėje ir santykiuose yra prasta, todėl geriausia apskritai nesituokti ir gyventi vienišo vyro gyvenimą ir tik dėl savęs.

Sėkmės ir gerbkime save!

Turite daugiau informacijos šia tema?
O gal norite pareikšti savo nuomonę?
Pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais
|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(254 žmonės įvertino)
3.5866

Net neįvykęs susitikimas tapo pačiu blogiausiu – po jo laukė ilgi melo metai šeimoje (6)

Žodis „pasimatymas“ (ne dalykinis), daugeliui vyresniųjų primena jaunystę, kažką linksmo,...

Socialinėje globoje dirbu 20 metų – yra keli neatitikimai, dėl kurių kenčia globotiniai (14)

Paskutiniu metu vis dažniau išgirstame apie prastą globos namų darbo kokybę. Socialinės globos...

Kaunietė ėjo susitikti su internete pažintu Gediminu: viskas pasisuko kitaip nei tikėjosi (39)

Mes susipažinome internetinėje pažinčių svetainėje. Vaikinas buvo įdėjęs vieną savo...

Paklausė garsiai rėkiančio draugo, už ką balsavo: atsakymas pribloškė mus visus (142)

Artėja antrasis rinkimų turas ir aistros dėl naujos valdžios nerimsta. Forumai ir socialiniai...

Į kavinę pakvietęs BMW vairuotojas kas 10 min. lakstė į tualetą – čia buvo ne blogiausia (142)

Vos perskaičiusi antraštę „ Į pasimatymą atvažiavo darbiniu „busiuku“, o vėliau...

Top naujienos

Ingrida Šimonytė: nekelsime revoliucijos svarsto naikinti automobilių mokestį ir keisti akcizus alkoholiui (1120)

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatė į premjerus Ingrida Šimonytė...

Skvernelis: pakentėkite bent dvi savaites (92)

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis savo balsą antrame Seimo rinkimų ture atidavė...

Skelbiama, kad „AstraZeneca“ vakcinos bandymo metu mirė savanoris (38)

Nuo koronaviruso sukeltų komplikacijų Brazilijoje mirė „AstraZeneca Plc“ COVID-19 vakcinos...

Milijonierius investuotojas Marius Jakulis Jason: Lietuva man davė tai, ko nebūčiau turėjęs Amerikoje (107)

Krizės atveria naujas galimybes, tačiau laimė toli gražu ne piniguose, – atvirai sako...

Antrajame ture balsavęs Nausėda: pritariu priemonėms, kurios įvedamos dėl koronaviruso papildyta 9:51 val. (72)

Prezidentas Gitanas Nausėda teigia pritariąs priemonėms, kurios buvo įvestos valdant COVID-19...

Tiesioginė transliacija / Delfi tema. Ūkininkai laukia baltarusių ir ukrainiečių šeimų – alga nuo tūkstančio eurų (11)

Ūkininkai, kuriems stinga darbuotojų, sako, kad jau šiandien pasirengę priimti darbininkus iš...

Veryga: ne tik šiandien turėsime dar vieną COVID-19 rekordą, skaičiai augs ne vieną savaitę (259)

Naujų koronaviruso (COVID-19) atvejų skaičius augs ne vieną dieną ir savaitę, sako sveikatos...

Garsi Baltarusijos plaukikė – apie valdžios grasinimus, „įsakymus laimėti“ ir Meilutytės pasitraukimą laida „Sportinė forma“ (8)

„Mums sakė, kad valstybė investavo į mus pinigus, todėl privalome būti valdžios pusėje. Ne...

Joseph S. Nye, Jr. | D+ nariams

Gal dabar taip neatrodo, bet COVID-19 pasaulio gali ir nepakeisti

Pandemijos ne visada viską pakeičia. Nors kai kurios jau anksčiau egzistavusios tendencijos gali...

Šiaulių regione dviem „Maximos“ darbuotojoms nustatytas koronavirusas (3)

Trečiadienį, spalio 21 dieną, Šiauliuose esančios „ Maxima XX“ parduotuvės...

|Maža didelių žinių kaina