„Liūtys ir dėl to susidariusios nuošliaužos bei kilę potvyniai paveikė įvairias automagistrales Britų Kolumbijos centrinėse srityse“, – socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė šios Kanados provincijos Transporto ministerija.

Pranešama, kad valdžia pasiuntė gelbėtojus išvaduoti iki 150 žmonių, įstrigusių savo transporto priemonėse tarp dviejų nuošliaužų netoli Agasio miestelio.

Pareigūnai kol kas nepaskelbė, kiek žmonių išgelbėta iš įstrigusių automobilių.

Netoli Vankuverio esančiame Abotsfordo mieste pareigūnai nurodė evakuoti žmones iš daugiau kaip 100 namų keliuose rajonuose, kur iškilo potvynių ir nuošliaužų pavojus.

Merite, esančiame 190 km į rytus nuo šio pakrantės miesto, gyventojai taip pat raginami išvykti.

Abiejuose miestuose įkurti centrai evakuotiems gyventojams.

Šalies meteorologijos tarnyba „Environment Canada“ paskelbė, kad iki popietės Vankuveryje ir aplink jį gali iškristi iki 250 mm kritulių. Praėjusią savaitę šiame rajone taip pat buvo susidaręs retas tornadas.

Liūtys Britų Kolumbiją užklupo po rekordiškai karštos vasaros, kai dėl karščių mirė daugiau kaip 500 žmonių ir siautė miškų gaisrai, pelenais pavertę ir vieną miestelį.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją