Nacionalinė orų tarnyba (NWS) perspėjimus dėl audrų nuo Virdžinijos iki Meino – dešimtis milijonų gyventojų turinčiame regione. Siaučiant pūgai, vėjo greitis siekė 80 km per valandą.

Pasak sinoptikų, Niujorko valstijoje gali prisnigti beveik 60 centimetrų. Valstijoje paskelbta „ekstremalioji padėtis“, todėl buvo suvaržytos visos nebūtinos kelionės, visi vaikai perėjo prie nuotolinio mokymosi, taip pat teko pakeisti skiepijimo nuo COVID-19 tvarkaraštį.

Niujorko miesto gatvėse, ir šiaip ištuštėjusiose dėl koronaviruso pandemijos, darbavosi druskos barstytuvai ir sniego valytuvai, o meras Billas de Blasio paskelbė, kad nedaugelis vaikų, jau spėjusių sugrįžti į klases, antradienį taip pat turės likti namie.

„Jeigu taip tęsis, toliau turėtų užeiti skėriai“, – kalbėdamas per televiziją MSNBC ironizavo B. de Blasio, taip pat paliepęs užsidaryti išsinešimui maistą tiekiančioms maitinimo įstaigoms.

Buvo atšaukta daugiau kaip 1,5 tūkst. vidaus skrydžių – daugiausiai Niujorko, Bostono, Filadelfijos ir Vašingtono oro uostuose. Tai dar labiau suvaržė susiekimą, ir šiaip apribotą dėl pandemijos.

La Guardios (La Gvardijos) oro uoste atšaukta 90 proc., o Johno F. Kennedy (Džono F. Kenedžio) ir Niuarko oro uostuose – po 70 proc. reisų.

Pūga tikriausiai tęsis iki antradienio ryto, o sinoptikai perspėja, kad sniego dangos storis gali padidėti 60 centimetrų.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (26)