aA
Netinkamai gyvūnus laikęs „VIP cirko“ direktorius Nikolajus Zobovas net nesurengęs pasirodymo nutraukė gastroles ir paliko Kėdainių miestą. Pasak vadovo, nuo tada, kai internete pasirodė garsusis vaizdo įrašas, niekas nebeina į cirko pasirodymus. Bet ar tai tikroji priežastis, kodėl vos pusdienį Kėdainiuose pabuvęs cirkas išvažiavo net nepasirodęs?
Mykolas Zobovas
© DELFI montažas

Įsikūrė miesto pašonėje

Turbūt mažai kam žinoma, tačiau lygiai prieš savaitę N. Zobovo vadovaujamas „VIP cirkas“ buvo atvykęs į Kėdainių miestą. Dalis sunkiasvorių automobilių su gyvūnais ir visu cirko inventoriumi išsirikiavo prie prekybos centro „Norfa“, esančio Ąžuolyno gatvėje, Janušavos kaime. Pats N. Zobovas savo prašmatniu visureigiu užvažiavo ant pievos prie Respublikos gatvės automobilių stovėjimo aikštelės. Ten atvyko ir dar keli automobiliai. Netrukus dar keli „VIP cirko“ sunkvežimiai išsirikiavo gatvėje, tarp autobusų stotelės ir prekybos centro „Norfa“.

Į kalbas nesileido

„Rinkos aikštė“ mėgino pakalbinti patį N. Zobovą, tačiau šis per daug į kalbas nesileido. Vyras iš rankų neišleido mobiliojo telefono ir vis su kažkuo kalbėjosi.

„Visur trukdžiai ir trukdžiai. Nebegalima normaliai pasirodyti. Gyvūnų gynėjai įžūlūs, buvusi žmona dar čia viską užsakinėja. Žmonės pikti, į pasirodymus neina. Dar čia problemos. Tikrai nekalbėsiu ir prašau nefotografuoti“, – rėžė N. Zobovas keliaudamas nuo vieno sunkvežimio prie kito. Vyras griežtai atsisakė kalbėti su žiniasklaida.

Turėjo bėdų

Liepą N. Zobovas buvo priverstas sprukti iš Klaipėdos, kur buvo kaltintas gyvūnų kankinimu. Nuo to laiko prasidėjo jo bėdos ir kituose tiek didesniuose, tiek mažesniuose miestuose.

Gyvūnų laikymo sąlygas kartu su aplinkosaugininkais tikrinę veterinarijos specialistai tuomet nustatė nemažai trūkumų. Dėl netinkamo gyvūnų laikymo N. Zobovui tuomet skirta 15 eurų bauda. Į gastroles vežami gyvūnai buvo laikomi nepakankamo ploto narvuose ir voljeruose. Konstatuota, kad dvi meškos ir keturi šunys buvo laikomi per mažuose garduose.

Užgriuvo sunkumai

Tuomet N. Zobovas su tokiu verdiktu nesutiko. Panašu, kad nuomonės jis nepakeitė iki šiol. Pareigūnų vizitas nepaskatino jo imtis jokių pokyčių. Vyras teigė, kad tai tėra tik pasakos. Jis aiškino, kad visa tai išpūsta žurnalistų ar neišmanančių žmonių.

Beje, „Rinkos aikštė“ išsiaiškino, kad cirkui tikrai striuka su pinigais, mat portale rekvizitai.lt nurodoma, kad dar pernai liepą Ąžuolyno meškučių cirke dirbo 21 darbuotojas. Nuo šių metų vasario – vos vienas. Pasak N. Zobovo, visa tai dėl staiga užgriuvusių finansinių sunkumų.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(4 žmonės įvertino)
4.5000

Top naujienos

Milijonas amerikiečių šturmuos legendinę „Area 51” – kariuomenė perspėja neiti į teritoriją, kurioje yra ginkluotų karių

Daugiau nei milijonas žmonių nusprendė surasti Jungtinėse Amerikos Valstijose esančią „ Area...

Siuntos pristatymas pavirto detektyvu: kurjeris nurūko iš pat panosės (62)

Panevėžiečių šeima, iš Lenkijos užsisakiusi brangių, per 1 000 eurų kainavusių, pirkinių,...

Išleistuves švenčiantys sostinės abiturientai – tarsi nulipę nuo raudonojo kilimo (50)

Trečiadienio popietę Šv. Kotrynos bažnyčioje džiaugsmingai suskambo varpai – šiandien...

Baltijos jūroje – pavojus, apie kurį žino retas lietuvis: nepastebėjus ženklo gali kainuoti gyvybę (72)

Nors šiuo metu oras jau visai neprimena birželį alinusių karščių, tačiau poilsiautojų...

JAV mokslininkės nužudymo Kretoje detalės šokiruoja: du kartus tyčia partrenkta automobiliu, paskui išprievartauta ir palikta (20)

Graikijoje nužudyta amerikiečių mokslininkė Suzanne Eaton buvo išprievartauta, antradienį...

Karbauskis: keisis mažiausiai keturi ministrai (35)

Valdančiųjų „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis sako, kad atnaujintoje Vyriausybėje...

Rasa Kazėnienė pratrūko: prokuratūrą reikia aptverti tvora ir visi žinos, už ką prokurorai ten sėdi (613)

Kauno tardymo izoliatoriaus direktoriaus pavaduotoja Rasa Kazėnienė stebisi prokuratūros priimtu...

Ar galite atspėti, kam skirtas šis nuotraukoje matomas daiktas? (3)

Su laikais keičiasi viskas. Istorizmo principas neleidžia praeities žmonių kasdienybės vertinti...

Ką pasaulio čempionato mėsmalėje keičia netikėtos žinios iš Lietuvos rinktinės varžovų stovyklų? laida „Iš viršaus“ (6)

Iki pirmojo ginčo kamuolio išmetimo pasaulio krepšinio čempionate Kinijoje teliko 44 dienos....