Apie tai pirmadienį feisbuke pranešė pats A. Pečkauskas, vėliau informaciją patvirtino ministro Arūno Dulkio atstovė Aistė Šuksta.

Kaip pranešė Sveikatos apsaugos ministerija, A. Pečkauskas kuruos farmacijos politikos klausimus.

„Į šią situaciją žiūriu kaip į dar vieną iššūkį su kuriuo viliuosi susitvarkyti. Manau, kad anksčiau įgytos patirtys tiek dirbant nevyriausybiniame sektoriuje, tiek gydytoju ar vadovaujant įvairiems procesams gydymo įstaigose peripandeminiu bei reorganizacijos laikotarpiu sukūrė kompetencijų krepšelį, kurį sklandžiai pritaikysiu kasdieniuose darbuose ministerijoje“, – pranešime cituojamas naujasis viceministras.

A. Pečkauskas Lietuvos sveikatos mokslų universitete yra įgiję gydytojo anesteziologo-reabilitologo kvalifikaciją.

Naujasis viceministras ėjo Kauno ligoninės direktoriaus medicinai pavaduotojo pareigas, taip pat dirbo gydytoju anesteziologu-reanimatologu.

Viceministras nuo 2019 metų kovo taip pat yra Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) valdybos narys.

A. Pečkauskas yra trečias sveikatos apsaugos viceministras, šias pareigas ministro A. Dulkio komandoje taip pat eina Živilė Simonaitytė ir Danguolė Jankauskienė.

Apie naują viceministrą pirmadienį pirmas pranešė naujienų portalas 15min.lt.

Sveikatos apsaugos ministerija norėtų įsteigti ketvirtą viceministro pareigybę: derinti pateiktas tai siūlantis nutarimo projektas.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)