Dviejų metų kadencijai į šias pareigas STT direktorius išrinktas Dubline vykusioje EPAC/EACN metinėje konferencijoje.

Kaip skelbiama STT pranešime spaudai, 22-ojoje konferencijoje dalyvavo beveik 200 dalyvių, atstovaujančių daugiau kaip 100 institucijų iš daugiau kaip 30 valstybių.

„Pagrindiniai mano, kaip EPAC/EACN prezidento, prioritetai ir bus stiprinti tarpinstitucinį bendradarbiavimą ir dalijimąsi gerąja patirtimi, sudaryti sąlygas veiksmingai keistis informacija, užtikrinti prieigą prie informacijos ir skatinti naudoti naujausius technologinius sprendimus“, – sakė naujasis EPAC/EACN prezidentas L. Pernavas.

Metinės konferencijos ir Generalinės asamblėjos metu patvirtinta EPAC/EACN valdyba. Antrai kadencijai paskirti EPAC/EACN viceprezidentai – Ernst Schmid, Austrijos vidaus reikalų ministerijos Federalinio antikorupcijos biuro (BAK) departamento vadovas (antikorupcijos kryptis), ir Lucile Rolland, Prancūzijos nacionalinės policijos Generalinės inspekcijos vadovo pavaduotoja (policijos priežiūros kryptis). Taip pat EPAC/EACN viceprezidentų pavaduotojai – Traian Mihăiţă Bârlici, Rumunijos vidaus reikalų ministerijos Kovos su korupcija generalinio direktorato (DGA) Prevencijos direktorato vadovas (antikorupcijos kryptis), ir Hugh Hume, Airijos policijos ombudsmenų komisijos (Garda Síochána Ombudsman Commission) narys.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją