Sveikatos apsaugos ministras A. Dulkys dėkoja viceministrei už kartu nuveiktus darbus, pertvarkant sveikatos apsaugos sistemą, ir linki sėkmės tolimesniu karjeros etapu.

„Prie komandos prisijungusi Aušra Bilotienė Motiejūnienė ėmėsi vieno sudėtingiausių uždavinių – nemažai kritikos sulaukusio biudžetinių įstaigų tinklo pertvarkos. Ji padėjo tvirtus pagrindus šiai reformai, apjungiančiai ne vieną ministerijai pavaldžią organizaciją. Atskiro paminėjimo verta kita Aušros kuruojama sritis – COVID-19 valdymas ir vakcinacija, nes tai buvo milžiniško – tiek fizinio, tiek emocinio krūvio – reikalaujantis darbas. Noriu padėkoti Aušrai už atliktus darbus ir palinkėti sėkmingų kitų karjeros etapų“, – sako sveikatos apsaugos ministras.

Prieš metus, 2021 gruodžio mėnesį iš sveikatos apsaugos viceministrės pareigų pasitraukė Živilė Simonaitytė.

A. Bilotienė Motiejūnienė savo darbą Sveikatos apsaugos ministerijoje pradėjo 2021 m. birželio mėn., jos kuruojama sritis – visuomenės sveikata, vakcinacija, COVID-19 valdymas. Buvusios viceministrės projektus ir kuruojamas sritis perims viceministrai Danguolė Jankauskienė ir Aurimas Pečkauskas.

„Tai buvo itin produktyvus laikotarpis, per kurį teko dirbti net keliomis kryptimis iš karto. Noriu padėkoti ministrui, komandai už parodytą pasitikėjimą ir bendrų tikslų įgyvendinimą. Esu ypač dėkinga visuomenės sveikatos specialistams, kurie per pandemiją įrodė, kad yra nepakeičiami pagalbininkai, rūpinantis visų mūsų sveikata“, – teigia A. Bilotienė Motiejūnienė.

A. Bilotienė Motiejūnienė anksčiau dirbo Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose direktore valdymui, Nacionaliniame vėžio institute – direktoriaus patarėja, taip pat yra dirbusi Kazachstano Astanos medicinos universitete klinikinės veiklos vadove ir eksperte, buvo sveikatos apsaugos viceministre.

Ji yra Vilniaus universiteto medicinos fakulteto Sveikatos mokslų institute įgijusi mokslo daktaro laipsnį, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Visuomenės sveikatos priežiūros fakultete – sveikatos vadybos magistro kvalifikaciją. Taip pat Vilniaus universitete studijavo teisės, istorijos mokslus.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)