aA
Rugpjūčio 21 dieną, antradienį, beveik septynias valandas trukusio Raseinių rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu dėl pertraukos kilo šurmulys, pasibaigęs mero protrūkiu.
Raseinių rajono savivaldybės tarybos posėdis
© Stop kadras

Posėdžio laikui artėjant pabaigos link, salėje kilo šurmulys: vieni panoro pertraukos, kiti – tęsti ir greičiau baigti darbus. „Mielieji, laikas mums labai ne į tą pusę byra“, – ramindamas kilusį šurmulį tarė Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius.

Toliau buvo kviečiama svarstyti tarybos sprendimų projektus ir pakvietė prie tribūnos Viktoriją Jociūtę, tačiau tarybos narių šurmulys tik stiprėjo, tad ji, atsistojusi prie tribūnos, dar kiek palaukė, kol visi nurims. Tiesiogiai transliuoto tarybos posėdžio įraše girdėti, kaip tarybos nariai vienas kitą ramino sakydami „Ša“.

V. Jacytei pradėjus kalbėti, tarybos narius suskubo raminti pats meras: „Gal galima baigti turgų?“ Jai baigus pranešimą, pasisakyti panoro tarybos narys Steponas Nacius. „Aš dėl vedimo tvarkos. Dvi valandas posėdžiaujame, o pertraukos tai nedarome“, – nusiskundė tarybos narys, tačiau meras teigė, kad pirmiausia turi būti pabaigtas svarstyti V. Jacytės klausimas. „Gerai, ačiū. Jau pradėjome svarstyti klausimą. Po klausimo svarstymo galėsime pasišnekėti“, – tarybai atsakė meras ir pakvietė visus balsuoti.

„Dėl pertraukos, gerbiami tarybos nariai, jei... – į tarybos narius kreipėsi meras ir pažvelgė į laikrodį, tačiau išgirdo siūlymus, kad pertraukos nebereikia. – Nereikia? Gerai, gerbiu jūsų visų nuomonę, todėl balsuojame: kas už tai, kad skelbtume dešimties minučių pertrauką?“

Šurmuliuojanti taryba balsavo, tačiau merui suskaičiavus balsus paaiškėjo, kad pertraukos pageidauja mažiau nei pusė tarybos narių: dešimt norėjo pertraukos, dvylika – ne. Merui pasakius, kad balsavo mažiau nei pusė, kilo dar didesnis šurmulys. „Prašom, niekur neinam, dalyvaujame posėdyje, gerbiame vieni kitus, gerbiamas tarybos nary Vaidai Kuzmarski, – Raseinių rajono savivaldybės narį ramino meras A. Gricius. – Dešimt balsavo už pertrauką, dvylika – prieš pertrauką.“

„Gerai, ačiū labai, turgaus tikrai užteks jau šiandien, – į kilusį dar didesnį šurmulį sureagavo meras, bet jo žodžiai sukėlė tarybos narių nepasitenkinimą, po kurio meras pratrūko. – Gerai, dešimt minučių pertrauka, viskas tvarkoje, primyš tuoj į kelnes.“

Protrūkių Raseinių rajono savivaldybės posėdyje buvo ir daugiau. Meras pakvietė kalbėti tarybos narį Steponą Nacių, tačiau pastebėjo, kad turėjo žodį suteikti kitam tarybos nariui. Šioje situacijoje atsidūręs S. Nacius merui pasiuntė epitetą. „Bet dabar mane nustums į galą, aišku, ar ne? Ot koks gyvulys“, – merui rėžė tarybos narys ir nusijuokė.

Raseinių rajono savivaldybėje kilusį šurmulį dėl pertraukos pamatysite nuo 5 val. 40 min.:

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Gyvai / DELFI Diena. Išskirtinis interviu su Veryga ir kodėl prezidentę sustabdė sugedęs lėktuvas (10)

Išskirtinis sveikatos apsaugos ministro interviu „DELFI Dienai“: kurios ligoninės bus...

Šimašiaus sprendimas užminė mįslę: liko tuščiomis kišenėmis ar išlošė aukso puodą? (65)

Vilniaus meras Remigijus Šimašius priėmė gan rizikingą sprendimą – likus visai mažai...

Aušra Maldeikienė ir Gitanas Nausėda turėjo ką pasakyti vienas kitam: jūs „durninate“ tautą (57)

Pirmadienio LNK laidoje „Yra, kaip yra“ 17 val. 35 min - pirmoji kandidatų į Lietuvos...

Trumpo komentarai sukėlė internautų pašaipų bangą (10)

Socialinių tinklų vartotojai Suomijoje pirmadienį neslėpė nuostabos dėl Jungtinių Valstijų...

Lietuviai pasidalino į dvi stovyklas: ar brangtų prekės, jei prekybos tinklai sekmadieniais nedirbtų? (147)

Prekybos tinklų darbo laikas sekmadieniais – vis dar neišspręstas klausimas. Seime sprendimas...

Dramų šeimose grimasos: prestižiniame sostinės rajone praskeltos galvos, kraujas ir be galo išsigandęs aštuonmetis (474)

Į iškvietimus vykstanti vaiko teisių apsaugos specialistė su DELFI sutiko pasidalinti istorijomis,...

Žiemos ar vasaros laikas: kurį pasirinks Lietuva? apklausa (751)

Sveikatos apsaugos ir švietimo ekspertai sutaria, kad praktikos sukioti laiką kiekvieną pavasarį...

Miške surado įtartinai sužymėtus medžius: ką visa tai reiškia? (32)

Vaikštinėjant miške, dažniausiai grožimasi natūralia gamta, mėgaujamasi grynu oru. Vasaros...

Paviešintos mįslingai dingusio povandeninio laivo liekanų nuotraukos (1)

Manoma, kad Argentinos karinių pajėgų laivas, prieš metus mįslingai pradingęs su 44 įgulos...

Išsigydžiusi depresiją Monika Šalčiūtė grįžo į viešumą: iš savo žinomumo esu uždirbusi 7 tūkstančius eurų per mėnesį (39)

Ilgi efektingos spalvos plaukai, priaugintos blakstienos, ryškus makiažas ir džemperis vietoj...