Ministras tapo Seimo nariu po to, kai su konservatoriais išrinktas parlamentaras Mykolas Majauskas paskelbė atsisakantis savo mandato. K. Navickas konservatorių Seimo rinkiminiame sąraše buvo pirmasis už brūkšnio.

K. Navickas Ingridos Šimonytės Vyriausybėje eina žemės ūkio ministro pareigas. Ankstesniame Ministrų kabinete politikas vadovavo Aplinkos ministerijai.

Žemės ūkio ministerijai vadovaujantį K. Navicką opozicija jau ne pirmą kartą bando patraukti iš einamų pareigų. Ministras vieną jam inicijuotą interpeliaciją yra atlaikęs, o pastarosiomis savaitėmis opozicija subrandino dar vieną procedūrą. Parlamento opozicija balandžio pradžioje pareiškė jau surinkusi reikiamus parašus ir suderinusi interpeliacijos tekstą.

Interpeliacijos dokumente reiškiamas „didelis susirūpinimas kritine padėtimi žemės ūkio sektoriuje“, abejonės K. Navicko sugebėjimais situaciją suvaldyti. Jame ministrui nurodytas vienas klausimas, susijęs su vadinamąja pieno krize.

Praėjusių metų gegužę 56 Seimo nariai organizavo pirmąją K. Navicko interpeliaciją. Tuomet Vyriausybės narys atsakė į 35 klausimus apie įsisenėjusias Lietuvos žemės ūkio problemas.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją